+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Promo-stánky.cz

Klíčová slova: stánky, promo stánky, reklamní stánky, roll-up ban

E-mail: jirka.marek@prohm.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. z??? 2008

Popis: Promo stánky, reklamní stánky, ochutnávkové stolky na zakázku. Dále roletové systémy, roll-up bannery, X-bannery. Levné stánky skladem, stánky na zakázku do dvou týdnů. Individuální přístup, mnohaleté zkušenosti.

Web: promo-stanky.cz

Další související informace

Reklamní agentury

reklamní agentury, reklama, reklamní předměty – Žebříček nejnavštěvovanějších reklamních agentur a firem zabývající se propagací produktů nebo služeb. Prodejci reklamních a dárkových předmětů. Katalog reklamních agentur, marketingových agentur a výrobců reklamních předmětů.

Reklamní předmět

reklamní předmět, propagační, dárek,baterka – Reklamní dárky, promotion předměty, výroční dárky, soutežní předměty, dárky pro zaměstnance Kvalitní a zajímavé reklamní předměty patří mezi nejvhodnější marketingové nástroje. Vhodně zvolené reklamní předměty a reklamní dárky lze využít jako poděkování pro nové i stávající obchodní partnery, jako vánoční dárek pro vaše zaměstnance či jako propagační předmět.

Ing. Luboš Pubert - veletrhy, výstavy, interiéry

veletržní expozice, výstavní stánky, Návrhy veletr – Zajišťujeme realizace expozic v ČR i v zahraničí, od návrhu stánku přes jeho montáž, grafické pojednání, kompletní vybavení až po zajištění veškerých služeb souvisejících s účastí na veletrhu,realizace expozic v ČR i v zahraničí.

Načítání trvalo 3.5312 sekund.