+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

PROP CZ Přikrývky

Klíčová slova: přikrývky z ovčí vlny, přikrývky z dutého vlákna,.

E-mail: info@prop.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. listopadu 2011

Popis: PROP Šustek Nový Jičín je firma s tradicí od roku 1991. Zabýváme se ruční výrobou kvalitních produktů z ovčí vlny ovcí plemene Merino, poloprachového husího peří a dutého vlákna. Naše produkty jsou určeny všem, bez rozdílu věkové kategorie. Zakládáme si na vysoké kvalitě našich produktů a ověřených tradičních postupech i materiálech a to nejen ve výrobním procesu, ale také ve vztahu k našim odběratelům. Jsme certifikovaní normou ISO: 9001. Naše výrobky splňují požadavky zákona č.25/2000 Sb. a vyhl. 84/2001. Na prvním místě je pro nás kvalita vyrobených produktů a spokojenost našich zákazníků.

Web: www.prop.cz

Další související informace

Výdělek na internetu

práce z domu,výdělek na internetu,web zdarma – Globalaffiliate- největší příležitost roku 2009.Stovky výdělků na jednom webu,který získáte zdarma.Nový projekt ve vydělávání na internetu.Reálný výdělek 18 tisíc měsíčně.Potřebné informace získáte na webové stránce.

Zpracování odpadu

objem odpadů, odpad, energie z odpadu, elektřina a – Informujeme veřejnost o možnostech efektivního a ekologického využití odpadu.Stále se zvyšující nárůst objemu odpadů je celosvětovým problémem.V České republice se největší množství odpadu ukládá na skládky (cca 70%), část odpadu (přibližně 20%) se recykluje a nejmenší množství odpadu (asi 10%) je spalováno. EU nepodporuje skládkování odpadu a protože spalovny mají díky novým technologiím stále ekologičtější provozy, jsou čím dál tím více podporovány.

Měsiček a jeho učinky

měsíček lékařský, měsíček zahradní, recepty z měsí – Stranky o měsíčku lekářské jeho pěstování využití v kuchyni. Měsíček neboli nechtík je považována takřka za magickou rostlinu. Zajímavosti o měsíčku. Nechtik. Stranky o měsíčku lekářské jeho pěstování využití v kuchyni. Měsíček neboli nechtík je považována takřka za magickou rostlinu. Zajímavosti o měsíčku. Nechtik.

Načítání trvalo 0.0715 sekund.