+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

PROP CZ Přikrývky

Klíčová slova: přikrývky z ovčí vlny, přikrývky z dutého vlákna,.

E-mail: info@prop.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. listopadu 2011

Popis: PROP Šustek Nový Jičín je firma s tradicí od roku 1991. Zabýváme se ruční výrobou kvalitních produktů z ovčí vlny ovcí plemene Merino, poloprachového husího peří a dutého vlákna. Naše produkty jsou určeny všem, bez rozdílu věkové kategorie. Zakládáme si na vysoké kvalitě našich produktů a ověřených tradičních postupech i materiálech a to nejen ve výrobním procesu, ale také ve vztahu k našim odběratelům. Jsme certifikovaní normou ISO: 9001. Naše výrobky splňují požadavky zákona č.25/2000 Sb. a vyhl. 84/2001. Na prvním místě je pro nás kvalita vyrobených produktů a spokojenost našich zákazníků.

Web: www.prop.cz

Další související informace

Proutěné zboží

Proutěný kočárek, doplňky z proutí, proutěný dekor – Doplňky z proutí, proutěné kočárky, proutěný nábytek, proutěné dekorace. Rychlé dodání, spolehlivost, zázemí kamenného obchodu. Zboží skladem expedujeme do 24 hod.

Oblečení z anglie

oblečení z anglie, dámské oblečení, pánské oblečen – Dostupnost anglického oblečení, které hýbe světem, je již dnes dostupné pro každého potencionálního zákazníka, který má o tento druh zboží zájem. Kolekce značek Umbro, Everlast, Lonsdale.Dostupnost anglického oblečení, které hýbe světem, je již dnes dostupné pro každého potencionálního zákazníka, který má o tento druh zboží zájem. Kolekce značek Umbro, Everlast, Lonsdale.

Práca doma

práca z domu,práca na doma prepisovanie textov – Práca na doma (práca z domu, práca na diaľku, domáca práca) je zamestnanie, pri ktorom je Vaším pracovným miestom Váš domov. Pracovný čas si môžete rozvrhnúť sami a so zamestnávateľom ste v kontakte telefonicky, alebo prostredníctvom internetu.

Načítání trvalo 0.0570 sekund.