+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Protinárazový obal

Klíčová slova: AirCover,balení křehkého zboží,ochranný obal,

E-mail: peter@obaly.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. b?ezna 2012

Popis: Dodáváte křehké zboží, které je náchylné na poškození během přepravy? AirCover je ideálním obalem nové generace pro výrobky balené ve skleněných láhvích, tonery do kopírek a tiskáren, notebooky, LCD televizory, tablety či jinou elektroniku.

Web: www.aircover.cz/

Další související informace

Fill-Pack s.r.o. - Obaly

Obal, Obaly, obalové materiály, fólie, pěna,balení – Firma Fill-pack s.r.o. se zabývá výrobou a vývojem obalů a obalových materiálů. Náš podnik se zaměřuje zejména na automobilový, elektrotechnický a potravinářský průmysl Na požádání a dodání vzorku výrobku Vám naše vývojové středisko vyrobí obal přímo na míru. Komplexní výroba a vývoj obalu. Nabízíme a vyrábíme výrobky : Karton - kartonové krabice, proklady, rohové prvky Kartonplast - Krabice a výseky , proložky , proklady, desky a bedny EPP - extrudovaný polypropylen - Přepravky , proložky speciální boxy a laminace PE Pěna - Tvarovky - stratocell - polylam - nopaplank - monapack HDPE- LDPE- sáčky, pytle , fólie - vlastní potisk , bublinkové fólie

Sikovnedarky.cz internet

Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové př – Sikovnedarky.cz Internetový obchod s drobnou elektronikou a dárkovým zbožím.Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové předměty,chovatelské potřeby,auto-moto,sikovnedarky.Sikovnedarky.cz internetový obchod s elektronikou,dárkové předměty,vánoční dárky,chovatelské potřeby,auto-moto.

Krabice-eshop.cz - krabice a dárkové obaly

krabice, obal, obálka, klopová krabice, zásilkový – Krabice-shop.cz je e-shop patřící společnosti Pokart spol. s r.o., tradičnímu výrobci kartonáže a obalů s 20-tiletou historií. Nabízíme široký sortiment obalů, obálek, krabic i krásných dárkových obalů pro zvláštní příležitosti.

Načítání trvalo 2.6249 sekund.