+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

PSBLAS s.r.o.

Klíčová slova: Výroba železářského zboží, Výroba kovových součást

E-mail: psblas@psblas.com

Datum vloľení do katalogu: 14. kv?tna 2009

Popis: Hlavní činností společnosti PSBLAS s.r.o. je zpracování kovů a plechů. Do sortimentu služeb a produktů dále patří svařování, lisování matic a šroubů, orbitální nýtování, závitování, práškové lakování atd.

Web: www.psblas.com

Další související informace

Trafo CZ - Transformátory

tranformátory, výroba transformátorů, ELIN, HDO, t – Vyrábíme transformátory ELIN a HDO o výkonu 50-2500 kVA. Provádíme opravy transformátorů všech značek. Prodej repasovaných transformátorů, filtrace a zkoušky trafoolejů, testy PCB, zkoušky ochranných pomůcek pro elektrotechniku, zámečnická a truhlářská výroba.

Razítka online

razítka, razítko, výroba razítek, razítka online – Razítka online. Výroba razítek. Značky: Trodat, Colop, Shiny. E-shop s razítky. Největší výběr. Většina položek skladem. Výrazné slevy. Kvalitní eshop s razítky. Nabízíme největší výběr razítek v ČR. Máme krátkou expediční dobu objednávek.

Lepená reklama

reklama, výroba reklamy, lepená reklama, bilboardy – Výroba reklamy Křenovice u Brna, Holubice,Slavkov u Brna,Pozořice. Provádíme polep aut, aplikace autonálepek. Výroba reklamních bannerů, cedulí a bilboardů. Lepená reklama, tištěná reklama,řezaná reklama, velkoformátový tisk a reklamní grafika.

Načítání trvalo 2.9889 sekund.