+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

PVC a svařovací závěsy

Klíčová slova: PVC závěsy,Předělení prostorů,Svařovací závěsy

E-mail: info@deltaflex.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ??jna 2008

Popis: Naše firma vyrábí a montuje PVC závěsy, předělení prostorů a svářecí boxy pro průmysl a obchod. Námi vyráběné produkty zabezpečují výbornou tepelnou izolaci, chrání před průvanem, prachem, hlukem a UV zářením.

Web: deltaflex.cz

Další související informace

Podlahové centrum Praha

Parador, plastové palubky, parapet, podlahy, PVC – Pokládáme a prodáváme všechny typy podlahových krytin - plovoucí podlahy renomovaných výrobců Kronotex, Parador, Meister, Quick Step, dřevěné podlahy Parador, Steirer a Parla, lina a PVC výrobců Tarkett, Forbo, Fatra aj., parkety a koberce. Prodáváme a instalujeme plastové palubky belgického výrobce Plastivan, interiérové panely a vnitřní a venkovní parapety všech šířek. Realizujeme terasy z exotických dřevin a kompozitních materiálů dřevo-plast.

Parapety, palubky, e-shop

parapety, parapet, palubky, plastové palubky, PVC – Prodáváme a instalujeme plastové palubky belgického výrobce Plastivan, interiérové panely a vnitřní a venkovní parapety všech šířek. Realizujeme terasy z exotických dřevin a kompozitních materiálů dřevo-plast. Pokládáme a prodáváme všechny typy podlahových krytin - plovoucí podlahy renomovaných výrobců Kronotex, Parador, Meister, Quick Step, dřevěné podlahy Parador, Steirer a Parla, lina a PVC výrobců Tarkett, Forbo, Fatra aj., parkety a koberce.

Závěsy a záclony

závěsy, záclony, závěsy a záclony, závěsy do okna – Závěsy a záclony, široký výběr. Zajistíme kompletní řešení pro vaše okna. Zařizujeme a vybavujeme privátní prostory, byty, rodinné domy, ale i veřejné interiéry, hotely a restaurace.

Načítání trvalo 0.0552 sekund.