+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

PVC a svařovací závěsy

Klíčová slova: PVC závěsy,Předělení prostorů,Svařovací závěsy

E-mail: info@deltaflex.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ??jna 2008

Popis: Naše firma vyrábí a montuje PVC závěsy, předělení prostorů a svářecí boxy pro průmysl a obchod. Námi vyráběné produkty zabezpečují výbornou tepelnou izolaci, chrání před průvanem, prachem, hlukem a UV zářením.

Web: deltaflex.cz

Další související informace

DANTE ZÁCLONY A POVLEČENÍ

záclony, povlečení, prostěradla, ubrusy, závěsy – U nás si vyberete ze široké nabídky záclon jak vyšívaných, tak i malovaných,s různými dětskými motivy, záclony obloukové. Elegantní i moderní závěsy nebo voály. Výběr z mnoha ložního povlečení různého materiálu, i pro děti s pohádkovým motivem, fototiskem, nabízíme i povlečení do postýlek, froté prostěradla na gumu, přikrývky s certifikátem České kvality, vhodné pro alergiky. Různé dekorační látky a ubrusy, garnýže, ručíky aj.

Podlahové centrum Praha

Parador, plastové palubky, parapet, podlahy, PVC – Pokládáme a prodáváme všechny typy podlahových krytin - plovoucí podlahy renomovaných výrobců Kronotex, Parador, Meister, Quick Step, dřevěné podlahy Parador, Steirer a Parla, lina a PVC výrobců Tarkett, Forbo, Fatra aj., parkety a koberce. Prodáváme a instalujeme plastové palubky belgického výrobce Plastivan, interiérové panely a vnitřní a venkovní parapety všech šířek. Realizujeme terasy z exotických dřevin a kompozitních materiálů dřevo-plast.

Načítání trvalo 0.0642 sekund.