+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

PVC lišty BHPlast.com

Klíčová slova: Zateplovací systémy, PVC profily, PVC lišty

E-mail: bhplast@bhplast.com

Datum vloľení do katalogu: 15. dubna 2010

Popis: Vyrábíme ucelený program plastových profilů pro kontaktní zateplování objektů a sádrokartonových konstrukcí. Dále vyrábíme základní profily pro kancelářský nábytek a speciální profily podle požadavků zákazníků.

Web: www.bhplast.com/

Další související informace

Bezpečná okna - MACO

Bezpečná okna, Bezpečnostní okna, nová okna, PVC – Inteligentní bezpečnostní systém celoobvodového okenního kování MACO chrání vaše domovy! Sestava bezpečnostních čepů, uzávěrů a okenních klik odolá většině pokusů o vypáčení okna. Zvažujete nákup nových oken? Myslete na bezpečnost!

IP - Podlahy

podlahy, dřevěné podlahy, plovoucí podlahy, PVC – IP - Podlahy - Profesionální podlahářské služby.Renovace všech typů dřevěných podlah. Kladení PVC, vinylu, linolea a koberců. Stavby dřevěných teras. Podlahy, dřevěné podlahy, plovoucí podlahy, PVC, vinyl...

Led osvětlení

led osvětlení, led profily, led lišty – Sortimentem firmy alumia jsou LED profily, které jsou vhodné pro odvětví nábytkářství, scénografie, architekturu interiérů, exteriérů a parků. Společnost nabízí k prodeji inovativní LED osvětlení zahrad, parkovišť, průchodů a podjezdů. Prodávané LED lišty patří mezi naprostou špičku, kterou lze sehnat na českém trhu. Aktuální nabídka nabízí přes 27 druhů profilů, na trh jsou uváděna stále nová řešení pro různá odvětví.

Načítání trvalo 2.9787 sekund.