+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

PVC lišty BHPlast.com

Klíčová slova: Zateplovací systémy, PVC profily, PVC lišty

E-mail: bhplast@bhplast.com

Datum vloľení do katalogu: 15. dubna 2010

Popis: Vyrábíme ucelený program plastových profilů pro kontaktní zateplování objektů a sádrokartonových konstrukcí. Dále vyrábíme základní profily pro kancelářský nábytek a speciální profily podle požadavků zákazníků.

Web: www.bhplast.com/

Další související informace

PVC a svařovací závěsy

PVC závěsy,Předělení prostorů,Svařovací závěsy – Naše firma vyrábí a montuje PVC závěsy, předělení prostorů a svářecí boxy pro průmysl a obchod. Námi vyráběné produkty zabezpečují výbornou tepelnou izolaci, chrání před průvanem, prachem, hlukem a UV zářením.

CHAMELEON PRINT s.r.o.

tisk, ofsetová tiskárna, lentikulár, PVC samolepky – V moderní UV ofsetové tiskárně, Jsme připraveni Vám nabídnout špičkovou kvalitu a rychlost tisku i na neotřelé materiály, lentikulární fólie, PVC samolepky, PVC fólie, transparentní fólie, metalické, holografické a jakékoliv jiné PP, HPS

PVC Okna

pvc okna – Zabýváme se nákupem, prodejem a montáží plastových oken. Spolupracujeme s nejlepšími výrobci plastových oken, a proto svým zákazníkům dokážeme poskytnout záruku až 10 let. Jsme odborníky ve svém oboru, orientujeme se na kvalitu. Vyhovíme všem zákazníkům.

Načítání trvalo 3.0547 sekund.