+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

RayService

Klíčová slova: kabelová konfekce, kabelové svazky, raychem, kruho

E-mail: info@rayservice.com

Datum vloľení do katalogu: 28. ledna 2013

Popis: Ray Service, a.s. je česká výrobně obchodní společnost, poskytující komplexní řešení v oblasti výroby kabelových svazků, elektromechanických celků, elektronických zařízení a dodávek kabelových komponent pro široké spektrum zákazníků.

Web: www.rayservice.cz

Další související informace

Home Credit kalkulačka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – V nesnázích potřebujete peníze především rychle. Schválení žádosti o půjčku proto trvá jen několik minut. Home Credit je jednou z mále společností která vyřizuje půjčky ihned. Peníze z půjčky budete mít k dispozici do 5 dnů. Půjčit si můžete libovolnou částku od 10.000 do 150.000 korun. Dobu splatnosti si samozřejmě volíte také vy.

Jindřich Musil - textil

deka, povlečení – V roce 1990 jsme začali s vybavováním hotelových a restauračních interiérů produkty, jako jsou deky a polštáře, povlečení, prostěradla, přikrývky, osušky, závěsy atd., textilem zásobujeme významné české hotely a restaurace.

Kabelové spojky, koncovky

kabelové spojky, kabelové soubory, kabely – Jsme dodavateli kabelových souborů a smrštitelných trubek. Za přijatelné ceny nabízíme kvalitní a poctivé smršťovací trubky bez lepidla, s lepidlem a speciální, dále nářadí pro montáž kabelů, kabelové příslušenství smrštitelné a nesmrštitelné, lisovací kabelové spojky Al, Cu a šroubovací spojovače. Specializujeme se na výrobu kabelových spojek a koncovek. Jako první v ČR jsme zavedli dodávky kompletních kabelových spojek včetně lisovacích hliníkových či měděných spojovačů pro daný průřez kabelu.

Načítání trvalo 2.9557 sekund.