+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ReDat

Klíčová slova: digitální záznamník, call centrum

E-mail: lucka.kosarova@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 17. ?ervence 2008

Popis: RETIA se zabývá vývojem speciální elektroniky. Má dva výrobní programy - systém ReDat, komplexní řešení záznamu hlasu a kvality managementu, a vývoj radarových systémů a elektroniky zbraňových systémů.

Web: www.redat.cz/cs/

Další související informace

Call of Duty 5 aka CoD5

call of duty, cod, cod5, 3d akce, 2. svtová válka – Stránky o novém, již pátém pokračování legendární herní série Call of Duty. CoD5 nese podtitul World at War. Najdete u nás screenshoty, videa, tapety na plochu - wallpapery, novinky, aktuality a také si můžete pokecat s ostatními v diskusi.

ActiveCall.CZ s.r.o.

call centrum,aktivní telemarketing,pasivní – Provozujeme call centrum v Ostravě. Nabízíme pronájem linek, kompletní outsourcing, služby pasivního (inbound) i aktivního (outbound) telemarketingu. Dále služby kontaktu B2C, B2B, retenční služby, mobilní marketing, SMS, Premium SMS, MMS, IVR. Provoz help linek, 800 linek, customer care. Dále soft inkaso a domlouvání schůzek.

Brigáda v call centru

call centrum, brigáda, call centrum brigáda, brno – Informační blog o brigádě v call centru, obsahující užitečné rady pro brigádníky a nové operátory. Brigáda v call centru je časově flexibilní a dobře placená, proto je vhodná pro vysokoškolské studenty a matky na mateřské dovolené.

Načítání trvalo 0.0552 sekund.