+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ReDat

Klíčová slova: digitální záznamník, call centrum

E-mail: lucka.kosarova@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 17. ?ervence 2008

Popis: RETIA se zabývá vývojem speciální elektroniky. Má dva výrobní programy - systém ReDat, komplexní řešení záznamu hlasu a kvality managementu, a vývoj radarových systémů a elektroniky zbraňových systémů.

Web: www.redat.cz/cs/

Další související informace

SAT digitální vysílání

digitální vysílání – Vysvětlíme Vám, jaká zařízení potřebujete pro příjem pozemního vysílání (DVB-T) a satelitního digitálního vysílání (DVB-S). Popíšeme Vám typy digitálního vysílání a vysvětlíme, co znamenají zkratky DVB-T, DVB-S a DVB-C.

Internetový obchod X Stor

digitální fotoaparáty,mobily,Nokia,Sony Ericsson – Ryze česká společnost SETOS . Nejsilnější velkoobchodní sít distributorů na trhu s telekomunikační technikou a mobilních telefonů Nokia, Sony Ericsson, Samsung, Motorola, LG,dále pak autorizovaným distributorem digitálních fotoaparátů Olympus, Nikon, Fujifilm, Kodak a Apple.

Outlet

outlet, nákupní centrum – Freeport outlet Hatě je outletové obchodní centrum, které se nachází na hranicích mezi Českem a Rakouskem, nedaleko Znojma. V 65 obchodech můžete nakoupit zboží více než 200 světových módních značek za nejnižší ceny. Garantujeme nejnižší cenu zboží značkové módy.

Načítání trvalo 2.3023 sekund.