+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ReDat

Klíčová slova: digitální záznamník, call centrum

E-mail: lucka.kosarova@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 17. ?ervence 2008

Popis: RETIA se zabývá vývojem speciální elektroniky. Má dva výrobní programy - systém ReDat, komplexní řešení záznamu hlasu a kvality managementu, a vývoj radarových systémů a elektroniky zbraňových systémů.

Web: www.redat.cz/cs/

Další související informace

Call centrum

telemarketingové služby, Call centrum – Naše špičkově vybavené call centrum s profesionálním týmem operátorů nabízí telemarketingové služby a pořádání školení komunikačních a prodejních dovedností. Dokážeme rychle a efektivně oslovit velké množství stávajících i potenciálních zákazníků.

Outlet

outlet, nákupní centrum – Freeport outlet Hatě je outletové obchodní centrum, které se nachází na hranicích mezi Českem a Rakouskem, nedaleko Znojma. V 65 obchodech můžete nakoupit zboží více než 200 světových módních značek za nejnižší ceny. Garantujeme nejnižší cenu zboží značkové módy.

JakTočitVideo.cz

video, digitální video, tvorba videa, střih videa – Web na podporu začínajících “filmařů” a tvůrců digitálního videa. Najdete zde doporučení a různé tipy a rady jak pro úplné začátečníky, tak i pro mírně pokročilé. Know-how je zde ve formě videonávodů a ukázkových videí doplněných o články a eBooky ke stažení.

Načítání trvalo 0.0536 sekund.