+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

reklamní předměty textil

Klíčová slova: reklamní předměty, textil, potisk, sítotisk,

E-mail: obchod@promoworks.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ??jna 2011

Popis: Dovozce reklamních předmětů a textilu. Kvalitní potisk textilu a reklamních předmětů. Sítotisk a transfer na trika, mikiny a další textil. Tisk samolepek, potisk igelitových tašek, kvalitní a rychlé služby

Web: www.promoworks.cz

Další související informace

Mříže do oken,

předokenni, rolety, garažova, vrata, – Profily na výrobu rolet, rolovacích vrat a bezpečnostních mříži jsou vyráběny z hliníkových lamel, tvořících pancíř. Profily jsou certifikovány a vlastní kvalita výroby je dána certifikátem kvality řízení ISO 9001.

Dávkovací čerpadla

dávkovací, čerpadla, – Přehled dodávaných průmyslových dávkovacích čerpadel v nerezovém nebo plastovém provedení a příslušenství k dávkovacím čerpadlům. Ukázky armatur pro nerezové nádrže na potraviny, víno, pivo, farmacii apod.

Kogenerace, kogenerační jednotka

kogenerace, kogenerační jednotka, mikrokogenerace, – Pojem kogenerace znamená kombinovanou výrobu elektrické energie a tepla. Oproti klasickým elektrárnám, ve kterých je teplo vzniklé při výrobě elektrické energie vypouštěno do okolí, využívá kogenerační jednotka teplo k vytápění a šetří tak palivo i finanční prostředky potřebné na jeho nákup.

Načítání trvalo 0.0633 sekund.