+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Reproduktorové výhybky

Klíčová slova: repro výhybky, reproduktorové výhybky

E-mail: katalogy@michalprihoda.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. srpna 2011

Popis: Výroba reproduktorových výhybek na zakázku, určených zejména pro PA systémy, ale také pro Hi-Fi sestavy. Zhotovení z komponent s co možná nejlepším poměrem cena/kvalita. Díky tomu padla po dlouhém testování volba na komponenty značky BENNIC.

Web: reprovyhybky.cz

Další související informace

Stolky na televize

držák TV, stolek na televizor, stojan na TV, repro – Široká nabídka televizních držáků, stolků a stojanů na všechny typy televizorů a monitorů. Stojany a držáky na reproduktory. Vše skladem - okamžitá expedice do 48 hodin. Odborné poradenství rychle a zdarma!

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Madrace

matrace, matrace akcia – Informácie ako si správne vybrať matrac. Bolesti a stuhnuté chrbtové svaly sú častými následkami nevhodného matraca. Ak sa rozhodnete pre kúpu nového matraca, mali by ste tak spraviť v špecializovanej predajni, kde Vám školení predajcovia odporučia typ, ktorý doslova „sadne na mieru“ Vašim požiadavkám a potrebám.

Načítání trvalo 0.0611 sekund.