+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Řešení toku sypkých hmot

Klíčová slova: Airsweep systém, pulzní trysky Myrlen

E-mail: info@jmosa.com

Datum vloľení do katalogu: 19. listopadu 2010

Popis: Řešíme bezpečný provoz skladovacích zařízení sypkých hmot využitím Airsweep® systému pulzních trysek Myrlen® a systému akustických měničů, případně jejich vzájemnou kombinací. Další oblastí využití systému akustických měničů je čištění technologií.

Web: www.jmosa.com

Další související informace

Redakční systém ALTOS

redakční systém, publikační systém, CMS – Modulární redakční systém ALTOS (publikační systém, CMS) umožňuje jednoduchou a intuitivní správu webu. Redakční systém využívá k plnění WYSIWYG editor. Tvorba nových stránek a úprava bude přes redakční systém ALTOS hračkou. Stačí znalost MS Office.

Rezervační systém

rezervace, systém, sport, fitness – Jednoduchý systém umožňuje Vaším zákazníkům on-line rezervaci a sledování obsazenosti cvičebních hodin. Zákazník tak nemusí nikam volat a dotazovat se na aktuální stav obsazenosti. Stačí, když se podívá na vaše internetové stránky.

Informační systémy pro malé, střední i velké firmy

Informační systém, informační systémy, helios – Helios je komplexní a flexibilní informační systém pro podniky. Pokrývá oblast výroby, obchodu, služeb i veřejné správy. Pomáhá zorientovat se v obrovském množství dat, která by měla pomáhat při strategických rozhodnutích. Zahrnuje v sobě funkce ERP, CRM, ekonomického i účetního softwaru.

Načítání trvalo 0.0679 sekund.