+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Restaurování nábytku

Klíčová slova: Restaurátorský ateliér, restaurování nábytku.

Datum vloľení do katalogu: 29. ledna 2009

Popis: Restaurátorská dílna Nožička Iška, restaurování nábytku a dřeva, rekonstrukce a renovace starého nábytku, tradiční povrchové úpravy.Nabízíme restaurování nábytku všech historických stylů, návrhy a rekonstrukce části nábytku, které se nedochovaly. Poradenství ve věci, jak pečovat o starožitný nábytek. V záložce fotogalerie si můžete prohlédnout konkrétní příklady restaurování nábytku.

Web: www.restaurovani-dreva.cz/

Další související informace

Vitráže, restaurování

vitraz, restaurovani vitraze, vitraze vitraz, res – Informace o vitráži, firmách provádějících opravy či výrobu vitráže a technikách při jejich realizaci. Informace o vitráži, firmách provádějících opravy či výrobu vitráže a technikách při jejich realizaci.

Architektonický atelier A

Architektonický atelier, projekty, rekonstrukce – Architektonický atelier Hradec Králové. Komplexní architektonické služby v oblasti navrhování všech typů staveb. Projekty a rekonstrukce budov a interiérů: novostavby, rodinné domky, zahradní architektura, urbanismus.

Parket Atelier

parkety, podlahy, parket atelier, schody na míru, – Parket ateliér, to jsou stránky pro všechny, kdo renovují svoje bydlení. Můžete si zde vybrat způsob položení parket a plovoucích podlah a také vhodné materiály, které se budou hodit právě do vašeho interiéru.

Načítání trvalo 0.0571 sekund.