+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Restaurování nábytku

Klíčová slova: Restaurátorský ateliér, restaurování nábytku.

Datum vloľení do katalogu: 29. ledna 2009

Popis: Restaurátorská dílna Nožička Iška, restaurování nábytku a dřeva, rekonstrukce a renovace starého nábytku, tradiční povrchové úpravy.Nabízíme restaurování nábytku všech historických stylů, návrhy a rekonstrukce části nábytku, které se nedochovaly. Poradenství ve věci, jak pečovat o starožitný nábytek. V záložce fotogalerie si můžete prohlédnout konkrétní příklady restaurování nábytku.

Web: www.restaurovani-dreva.cz/

Další související informace

Školní batohy

krosny, batohy, školní batohy – Vybírat můžete z mnoha produktů – batohy a brašny na notebooky. Online prodej - školní batohy. Máme pohodlné a vychytané krosny, cestovní tašky, kufry, dětské batohy, tašky přes rameno, ledvinky, tašky na notebook.

Restaurování nábytku Kubí

Restaurování nábytku, starožitného nábytku – Restaurování starožitného nábytku, restaurování starožitností a ostatních předmětů užitého umění různých slohů a stylů včetně etnika. Restaurování: čalounění,hodin,dveří,vrat,stolů,židlí,křesel,pohovek,skříní a komod

Master Design s.r.o.

Architekt, ateliér, rodinný dům, – Díky týmu odborníků jsme schopni vyhovět i těm nejnáročnějším klientům. Každý další projekt je pro nás výzvou. Naše stavby kombinují moderní design a nízkoenergetické parametry. Je naším cílem vytvořit řešení na míru s individuálním přístupem. Pro více informací je možné navštívit http://www.architekt-atelier.cz/ , případně si domluvit osobní schůzku.

Načítání trvalo 2.3166 sekund.