+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Řezání laserem Kolín

Klíčová slova: Řezání laserem Kolín, Laserové řezání, Strojírensk

E-mail: info@melatar.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?ervna 2012

Popis: Naší ryze česká společnost Melatar, s.r.o. sídlí v obci Velký Osek poblíž města Kolín. Naší specializací je kovovýroba, do níž patří následující činnosti: řezání laserem (laserové řezání) adt. Naší ryze česká společnost Melatar, s.r.o. sídlí v obci Velký Osek poblíž města Kolín. Naší specializací je kovovýroba, do níž patří následující činnosti: řezání laserem (laserové řezání) adt.

Web: www.melatar.cz

Další související informace

Byty, nemovitosti - Profi

reality nemovitosti Kolín, bydleni, prodej – Společnost nabízí služby v oblasti realit a realizace projektů od zpracování studie proveditelnosti až po kolaudaci stavby. Prodej bydlení a bytů do osobního vlastnictví, možnost spolupráce se subjekty plánujícími aktivity v průmyslové zóně.

Hanuš - Plynaři Kolín

praha plynaři kolín, plyn servis, kotle plynové – Plynaři, instalatéři a topenáři - Milan Hanuš. Provádím plynařské, instalatérské a topenářské práce v Praze, Kolíně a středních čechách. Dále nabízím služby v oblasti plynař, plynservis, kotle, plynové topení a sporáky.

Gravírování, výroba z plastu

řezání, řezání laserem, gravírování, vysekávání – Nabízíme řezání laserem, popis laserem, gravírování, vysekávání - děrování a zároveň jsme zaměřeni výrobním programem na ocel, nerez, hliník, mosaz a činnostmi s tím související.

Načítání trvalo -96.98 sekund.