+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Řezání laserem Kolín

Klíčová slova: Řezání laserem Kolín, Laserové řezání, Strojírensk

E-mail: info@melatar.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?ervna 2012

Popis: Naší ryze česká společnost Melatar, s.r.o. sídlí v obci Velký Osek poblíž města Kolín. Naší specializací je kovovýroba, do níž patří následující činnosti: řezání laserem (laserové řezání) adt. Naší ryze česká společnost Melatar, s.r.o. sídlí v obci Velký Osek poblíž města Kolín. Naší specializací je kovovýroba, do níž patří následující činnosti: řezání laserem (laserové řezání) adt.

Web: www.melatar.cz

Další související informace

Řezání stromů

řezání stromů, motorová pila – Technologie řezání stromů. Nástroje pro řezání stromů. Řezání stromů motorovou pilou. Bezpečnost řezání stromů. Technologie řezání stromů. Nástroje pro řezání stromů. Řezání stromů motorovou pilou. Bezpečnost řezání stromů.

Pension Falconi v Kolíně

hotel, ubytování, pension , Kolín, pension – Penzion Falconi v Kolíně nabízí komfortní a cenově dostupné ubytování v klidné části centra Kolína asi 300m od hlavního Karlova náměstí. Kapacita je 26 lůžek v 1, 2 a 3lůžkových pokojích s přistýlkou. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, sprchou, TV WIFI bezdrátové připojení je zdarma, a minibarem. Pokoje penzionu Falconi jsou nekuřácké. Snídaně formou švédského stolů. Pro rodiny s dětmi je k dispozici dětská židlička. V denní nabídce kolínského penzionu je zelenina, ovoce, uzeniny, mléčné výrobky, džem, corn flakes, slané i sladké pečivo, káva, čaj, džus a další. Pes menší rasy je po dohodě s personálem penzionu Falconi v Kolíně povolen. Parkování na cca 150m vzdáleném parkovišti, střeženém kamerou městské policie nebo před objektem na veřejných parkovacích místech. Výborná dostupnost pomocí vlakových i autobusových spojů, pošty, úřadů, bank, nákupních center, restaurací, služeb, památek atd. Nedaleko od pensionu Falconi se také nachází mnoho sportovních areálů, umístěných v lesoparku Borky, ve kterém najdete uklidňující prostředí pro různorodé sportovní aktivity i odpočinek.

ServisLaser

laser, navařování, řezání, gravírování – Jsme firma zabývající se navařováním, gravírováním a mikrořezáním laserem. Navařujeme vložky forem, hrany střižných nástrojů ze slitin mědi, oceli a titanu. Gravírujeme loga, popisy až do hloubky 1 mm. Umíme řezat přesné a velmi malé součásti s tolerancí 0,01 mm.

Načítání trvalo 0.0553 sekund.