+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rimet CZ s.r.o.

Klíčová slova: strojírenská, kovovýroba, výroba, obrábění, CNC

E-mail: rimetcz@rimetcz.eu

Datum vloľení do katalogu: 9. kv?tna 2011

Popis: Strojírenská výroba, obrábění na CNC strojích, soustružnické a frézovací centrum, výroba lisovacích nástrojů a částí vstřikovacích forem, výroba výlisků na výstředníkových lisech, předností naší firmy je schopnost výroby v malých i středních sériích i kusové výroby

Web: www.rimetcz.eu

Další související informace

Dílenské řízení výroby

řízení výroby dílen, dílny, řízení, výroba – Systém pro dílenské řízení výroby vám dovolí výrobu skutečně řídit. Budete schopni vytvářet kapacitně bilancované plány výroby dne a reagovat na vzniklé situace. Získáte schopnost předcházet problémům s termíny.

Mezi dorty

dorty, narozeniny, výroba, sladkosti, zákusky – Výroba dortů na zakázku.Originální cukrářská práce nejen pro narozeninové oslavy. Originální dorty pro každou příležitost. Pro malé děti i dospělé, narozeniny i promoce. Výroba na zakázku, s dovozem. Výroba dortů podle fotografií.

Zámečnictví, kovoobrábění

Sváření, obrábění, vrtání, broušení, ohýbání – Máme dlouholetou tradici. Zabýváme se zámečnickými a kovoobraběčskými pracemi širokého zaměření, jako je sváření,broušení ,vrtání, obrábění, ohýbání, finální úprava kovových částí i konstrukcí a mnohé další.

Načítání trvalo 0.0790 sekund.