+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Röchling Engineering Plastics, s.r.o.

Klíčová slova: plasty, plastové díly, plastové polotovary

E-mail: info@roechling-plastics.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ?ervence 2013

Popis: Röchling Engineering Plastics, s.r.o. je česká dceřiná společnost skupiny Röchling. Zabýváme se výrobou a prodejem plastových polotovarů. Výrobní sortiment zahrnuje lisované a extrudované plastové desky, plastové profily, extrudované tyče, svařovací dráty z PE, PP, PVC a PVDF, ale i jiných plastů.

Web: www.roechling-plastics.cz

Další související informace

plastové díly pro následn

plastové díly, pohledové plastové díly, formy na v – Výroba přesných a pohledových plastových dílů pro automobilový průmysl s možností následné kompletace na montážních linkách, nebo s přípravou pro následné povrchové úpravy jako je například chromování plastových dílů, které provádíme externě.

Vstupní plastové dveře

Vstupní plastové dveře – Zdají se Vám vaše staré dveře již né moc reprezentativní a spíše malinko pro ostudu. My Vám pomůžeme nabízíme vstupní plastové dveře, které budou od dveře k nerozeznání a vydrží mnohem déle. Zdají se Vám vaše staré dveře již né moc reprezentativní a spíše malinko pro ostudu. My Vám pomůžeme nabízíme vstupní plastové dveře, které budou od dveře k nerozeznání a vydrží mnohem déle.

Torisort group s.r.o - EPDM profily

EPDM pryžové profily, hliníkové profily, plastové – Zabýváme se dodávkami materiálů hlavně pro stavebnictví a průmysl. Vyrábíme EPDM těsnící profily, hliníkové profily standardní i výkresové, v povrchové úpravě elox, komaxit a dřevodekor, plasty a plastové výlisky.

Načítání trvalo 0.0699 sekund.