+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Röchling Engineering Plastics, s.r.o.

Klíčová slova: plasty, plastové díly, plastové polotovary

E-mail: info@roechling-plastics.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ?ervence 2013

Popis: Röchling Engineering Plastics, s.r.o. je česká dceřiná společnost skupiny Röchling. Zabýváme se výrobou a prodejem plastových polotovarů. Výrobní sortiment zahrnuje lisované a extrudované plastové desky, plastové profily, extrudované tyče, svařovací dráty z PE, PP, PVC a PVDF, ale i jiných plastů.

Web: www.roechling-plastics.cz

Další související informace

Plastová Okna

plastová okna, plastové dveře – Vyrábíme plastová okna plastové dveře, hliníková okna a dveře a zimní zahrady dlouholetou tradicí. Na produkty nabízíme záruku v trvání 5ti let. Otherm je předním výrobcem plastových oken a zimních zahrad.

Parapety, palubky, e-shop

parapety, parapet, palubky, plastové palubky, PVC – Prodáváme a instalujeme plastové palubky belgického výrobce Plastivan, interiérové panely a vnitřní a venkovní parapety všech šířek. Realizujeme terasy z exotických dřevin a kompozitních materiálů dřevo-plast. Pokládáme a prodáváme všechny typy podlahových krytin - plovoucí podlahy renomovaných výrobců Kronotex, Parador, Meister, Quick Step, dřevěné podlahy Parador, Steirer a Parla, lina a PVC výrobců Tarkett, Forbo, Fatra aj., parkety a koberce.

Levné plastové ploty

Levné plastové ploty a oplocení, ceník – Sháníte nový plastový plot? V nejlevnější online stavebninách v ČR si zajisté vyberete!Plastové ploty oceníte, především pokud máte málo času. Jsou bezúdržbové, a proto se vůbec o ně nemusíte starat.Nečeká vás žádné natírání, broušení a především vám nehrozí koroze plotu.

Načítání trvalo 0.0654 sekund.