+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Röchling Engineering Plastics, s.r.o.

Klíčová slova: plasty, plastové díly, plastové polotovary

E-mail: info@roechling-plastics.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ?ervence 2013

Popis: Röchling Engineering Plastics, s.r.o. je česká dceřiná společnost skupiny Röchling. Zabýváme se výrobou a prodejem plastových polotovarů. Výrobní sortiment zahrnuje lisované a extrudované plastové desky, plastové profily, extrudované tyče, svařovací dráty z PE, PP, PVC a PVDF, ale i jiných plastů.

Web: www.roechling-plastics.cz

Další související informace

Podlahové centrum Praha

Parador, plastové palubky, parapet, podlahy, PVC – Pokládáme a prodáváme všechny typy podlahových krytin - plovoucí podlahy renomovaných výrobců Kronotex, Parador, Meister, Quick Step, dřevěné podlahy Parador, Steirer a Parla, lina a PVC výrobců Tarkett, Forbo, Fatra aj., parkety a koberce. Prodáváme a instalujeme plastové palubky belgického výrobce Plastivan, interiérové panely a vnitřní a venkovní parapety všech šířek. Realizujeme terasy z exotických dřevin a kompozitních materiálů dřevo-plast.

Boxpalety a bigboxy

palety, boxpalety, bigboxy, plastové boxpalety – Společnost LOGiMAN s.r.o. nabízí širokou škálu produktů z oblasti vybavení skladů, dílen, hobbymarketů a užitkových vozidel. Mimo jiné: palety, boxpalety, bigboxy, plastové boxpalety, velkoobjemové boxy aj.

Načítání trvalo 2.6559 sekund.