+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rosservis

Klíčová slova: vysokozdvižné vozíky Desta

Datum vloľení do katalogu: 23. ledna 2008

Popis: : Firma Rosservis poskytuje na území České republiky služby v oblasti vysokozdvižných vozíků DESTA. Nabízí převážně opravy a prodej repasovaných vysokozdvižných vozíků. Práci na opravách i tech. kontrolách provádí team zkušených pracovníků.

Web: rosservis-vysokozdvizne-voziky.cz/

Další související informace

Paletové vozíky info

paletový vozík, paletové vozíky – Paletový vozík - tento portál se zabývá manipulační technikou a to zejména tou skladovou jako jsou paletové vozíky - na těchto stránkách naleznete veškeré základní informace týkající se paletových vozíků.

Invalidní vozíky

invalidní vozíky – Prodáváme nové i málo použité mechanické invalidní vozíky, elektrické invalidní vozíky, invalidní chodítka, polohovací postele a ostatní zdravotní prostředky. Všechny námi nabízené pomůcky jsou pečlivě vybírané a dosahují vysokých požadavků kladených na kvalitu. Naší největší snahou je uspokojit přání našeho zákazníka, aby veškeré námi nabízené výrobky vždy patřily k nejlepším a zároveň snadno dostupným na trhu.

Vysokozdvižné vozíky

vzv, desta, vysokozdvižné vozíky, vozík – Vysokozdvižné vozíky Desta. Bazar VZV, jednotlivé typové řady vysokozdvižných vozíků představujeme ve video prohlídkách. Opravy a servis VZV po celé České republice. Garantujeme záruku 24 měsíců. Dodováme náhradní desta díly, originální i bazarové.

Načítání trvalo 0.0588 sekund.