+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rosservis

Klíčová slova: vysokozdvižné vozíky Desta

Datum vloľení do katalogu: 23. ledna 2008

Popis: : Firma Rosservis poskytuje na území České republiky služby v oblasti vysokozdvižných vozíků DESTA. Nabízí převážně opravy a prodej repasovaných vysokozdvižných vozíků. Práci na opravách i tech. kontrolách provádí team zkušených pracovníků.

Web: rosservis-vysokozdvizne-voziky.cz/

Další související informace

Vysokozdvižné vozíky

vysokozdvižné vozíky – Naše společnost se zabývá prodejem a pronájmem čelních, paletových a elektrických vysokozdvižných vozíků. Zajišťujeme smluvní servis na vysokozdvižné vozíky přímo u zákazníka. Dále nabízíme technické prohlídky a školení řidičů.

Desta náhradní díly a desta servis VZV

desta díly, náhradní díly, desta servis, náhradní – http://desta-nahradni-dily.czDodáváme expresně desta náhradní díly, zajišťujeme desta servis pro vysokozdvižné vozíky po celé republice. Sháníte konkrétní náhradní díl, je váš VZV příliš starý, či se porouchal? Věříme, že s 18 letým know-how vyřešíme váš problém velmi rychle.

Manipulační technika

manipulační technika ruční, dílenské vozíky – Nabízíme širokou škálu produktů z oblasti vybavení skladů, dílen, hobbymarketů a užitkových vozidel. Mimo jiné: manipulační vozíky ruční, dílenské vozíky, manipulační jednotky, dílenské jeřáby, plošinové vozíky, policové vozíky aj.

Načítání trvalo 2.1280 sekund.