+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rosservis

Klíčová slova: vysokozdvižné vozíky Desta

Datum vloľení do katalogu: 23. ledna 2008

Popis: : Firma Rosservis poskytuje na území České republiky služby v oblasti vysokozdvižných vozíků DESTA. Nabízí převážně opravy a prodej repasovaných vysokozdvižných vozíků. Práci na opravách i tech. kontrolách provádí team zkušených pracovníků.

Web: rosservis-vysokozdvizne-voziky.cz/

Další související informace

Vysokozdvižné vozíky a Re

Vysokozdvižné vozíky, Regálové systémy – Imh Group - Prodej regálových systémů a vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky značek OM a HC. Nabízíme širokou nabídku vysokozdvižných vozíků a regálových systémů, např.: policové regály, paletové regály, konzolové regály a regálové systémy.

Plošinové vozíky

plošinový vozík, plošinové vozíky – Plošinové vozíky - výroba a prodej plošinových vozíků. K vozíkům poskytujeme kompletní servis po celém území České republiky. Dále poskytujeme kompletní sortiment náhradních dílů. Vozíky jsou akumulátorové s možností instalace kabin na přání zákazníka.

Manipulační technika

manipulační technika ruční, dílenské vozíky – Nabízíme širokou škálu produktů z oblasti vybavení skladů, dílen, hobbymarketů a užitkových vozidel. Mimo jiné: manipulační vozíky ruční, dílenské vozíky, manipulační jednotky, dílenské jeřáby, plošinové vozíky, policové vozíky aj.

Načítání trvalo 0.0819 sekund.