+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rozbor vody

Klíčová slova: Rozbory vod, odběry vzorků, chemický rozbor

E-mail: sluzby@malotaproduction.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervna 2011

Popis: Vlastní chemicko-analytická laboratoř, pro provádění potřebných zkoušek a testů. Chemická laboratoř zajišťuje chemické rozbory a analýzy pitných vod, povrchových vod, kotelních vod, odpadních vod, výluhů z odpadů, zemin, kalů, odběry vzorků k rozborům.

Web: www.ecal.cz

Další související informace

Miromar

Čistička, čistička odpadních vod, likvidace – Miromar.cz: Čističky odpadních vod pro rodinné domy - domácí, biologické ČOV - moderní a ekologický způsob likvidace odpadních vod.Miromar.cz: Čističky odpadních vod pro rodinné domy - domácí, biologické ČOV - moderní a ekologický způsob likvidace odpadních vod.

Rozbory děl

rozbory děl – Na stránkách najdete stovky rozborů knih z povinné četby. Práce jsou tvořené studenty a jsou vhodné k přípravě na ústní část maturitní zkoušky z českého jazyka(umělecký text). Vše je tříděno dle abecedy a spisovatelů.

Grania s.r.o.

kořenová čistička, čistička vod, zateplení fasády – Nabízíme služby v oblasti stavebních a zednických prací, jako jsou třeba opravy a zateplení fasády, omítky, příčky apod. Dále projektujeme a realizujeme domovní čistírny odpadních vod, zvláště pak kořenové čistírny odpadních vod, přírodní koupací jezírka a revitalizace toků a rybníků. Zpracováváme hydrologické studie povodí a hydraulické výpočty pro vodní toky.

Načítání trvalo 0.0866 sekund.