+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rozbor vody

Klíčová slova: Rozbory vod, odběry vzorků, chemický rozbor

E-mail: sluzby@malotaproduction.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervna 2011

Popis: Vlastní chemicko-analytická laboratoř, pro provádění potřebných zkoušek a testů. Chemická laboratoř zajišťuje chemické rozbory a analýzy pitných vod, povrchových vod, kotelních vod, odpadních vod, výluhů z odpadů, zemin, kalů, odběry vzorků k rozborům.

Web: www.ecal.cz

Další související informace

Zařízení pro čištění vody

čističky odpadních vod, čistírny odpadních vod – Zabýváme se vývojem, projekcí, výrobou a montáží ekologických zařízení pro čištění, úpravu a čerpání vody. Poskytujeme koplexní koncepční, projektové, výrobní a montážní služby v rámci celé České republiky.

Polygrafická výroba se za

tisk na papír,ofsetový tisk, tisk tiskovin, tiskár – Tiskárna FF Praha se zabývá potiskem triček, ofsetovým tiskem na papír. Tisk novoročenek, pozvánek, tiskovin, letáků, brožur, katalogů aj. Tisk provádíme od počátečního návrhu až k zákazníkům. Tisk maturitních šerp, stuh, stužek, pozvánky i vstupenky

Stavebná chémia

chemický priemysel, podlahy, stavebná chémia – Slovenský výrobca širokého sortimentu vysoko kvalitných profi-produktov pre realizáciu kvalitnej a estetickej podlahy. Naše zameranie - lepidlá na podlahové krytiny, lepidlá na parkety, príprava podkladu, opravné hmoty na betón, stavebná chémia a lepidlá pre domácnosť.

Načítání trvalo 0.0517 sekund.