+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rozbor vody

Klíčová slova: Rozbory vod, odběry vzorků, chemický rozbor

E-mail: sluzby@malotaproduction.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervna 2011

Popis: Vlastní chemicko-analytická laboratoř, pro provádění potřebných zkoušek a testů. Chemická laboratoř zajišťuje chemické rozbory a analýzy pitných vod, povrchových vod, kotelních vod, odpadních vod, výluhů z odpadů, zemin, kalů, odběry vzorků k rozborům.

Web: www.ecal.cz

Další související informace

Zařízení pro čištění vody

čističky odpadních vod, čistírny odpadních vod – Zabýváme se vývojem, projekcí, výrobou a montáží ekologických zařízení pro čištění, úpravu a čerpání vody. Poskytujeme koplexní koncepční, projektové, výrobní a montážní služby v rámci celé České republiky.

Geologie Krnov

Studny na klíč, měření radonu, rozbor vody. – Nabízíme vodohospodářské a hydrogeologické práce, rozbor vody, studny na klíč, kopané studny, vrtané studny, čistírny odpadních vod, inženýrskogeologický průzkum, měření radonu, řešení vsakování sražkových vod, tepelná čerpadla.

Rozbory děl

rozbory děl – Na stránkách najdete stovky rozborů knih z povinné četby. Práce jsou tvořené studenty a jsou vhodné k přípravě na ústní část maturitní zkoušky z českého jazyka(umělecký text). Vše je tříděno dle abecedy a spisovatelů.

Načítání trvalo 0.0831 sekund.