+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

sáčky, tašky, přířezy, py

Klíčová slova: obaly, obalový materiál, výroba obalů

E-mail: Alena460@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ?ervence 2012

Popis: Firma DP-obaly dodává obaly velkým řetězcům i drobným odběratelům. Obaly lze potisknout až 4-barevným potiskem. Zakázková výroba obalů. Dodáváme sáčky, odnosné tašky, pytle na odpady,sáčky na psí exkrementy, přířezy, paletizační pytle, šatní obaly, školní obaly, obaly pro zdravotní účely, rybářské potřeby, oděvy i potraviny. Výroba mikrotenové fólie.

Web: www.dp-obaly.cz

Další související informace

Plyn

plyn, porovnání plynu, porovnání, cena plynu, doda – Čím dál více lidí se přiklání k možnosti změnit si dodavatele elektřiny a plynu. Ušetří tak spoustu peněz, které mohou investovat do zcela jiných věcí. Jelikož působí na trhu s energiemi hned několik společností.

Nejlevnější plyn

zemní plyn, dodavatelé zemního plynu, plyn, poro – Pro většinu lidí je při volbě zdroje energie pro vytápění stále nejdůležitější ekonomické kritérium. Je zřejmé, že různé systémy mají své výhody i nevýhody, ale částka, která nás na faktuře nakonec čeká, je jedním z rozhodujících argumentů.

DL Buckets - výroba plastových obalůDL Buckets - plastové obaly

Obaly, kbelíky, průmyslové obaly, plastové obaly – DL Buckets - obaly, které vás baví. Obaly různých velikostí a tvarů pro využití v průmyslu i v domácnosti. Potřebujete-li kvalitní plastové obaly či plastové výrobky, pak naše produktová řada je pro vás to pravé.

Načítání trvalo 0.0739 sekund.