+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sakutus CZ infrapanel

Klíčová slova: infratopení, infrapanel, infravytápění, topení,

E-mail: admin@sakutuscz.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ledna 2011

Popis: Sakutus CZ a.s. Výroba infratopení - infrapanely STROPTERM z temperačních článků NOMATERM pro stropní sálavé infravytápění prostor. Infrapanely jsou nejúčinnější elektrické přímotopy, při umístění na strop nepřekážejí v prostoru. Velmi výhodné na vysušení vlhkých stěn. Příjemné teplo jako od sluníčka. Kovovýroba.

Web: sakutuscz.cz

Další související informace

Jan Járka - instalatér

Voda, topení, plyn, instalatérské práce, rekonstru – Provádíme veškeré instalatérské práce v oblasti voda, topení a plyn. Rozvody vody, odpadů, topení a plynu včetně revize v rodiných domech a bytech. Dodávka na klíč dle projektové dokumentace a přání zákazníka. Montáže solárních kolektorů.

Výroba a prodej palivové

palivové dřevo, dřevo topení, dřevo prodej, prode – Můžete si objednat dřevo dle Vaší potřeby vhodné do klasických a zplynovacích kotlů na dřevo, krbů, krbových vložek, krbových a kachlových kamen. Dřevo přivezeme až k Vám, nebo si ho můžete vyzvednout v Křemži. Těšíme se na Vás.

Kotelny, solární panely

akumulační kotelna, elektromontáže, topení, instal – Nabízíme komplexní nízkoenergetické řešení pro vytápění nemovitostí. Řešení na míru. Úspora nákladů na vytápění 30% až 45%. Instalace akumulačních kotelen, elektromontáže, podlahové topení, regulace, rekuperační jednotky, solární panely.

Načítání trvalo 2.8092 sekund.