+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sakutus CZ infrapanel

Klíčová slova: infratopení, infrapanel, infravytápění, topení,

E-mail: admin@sakutuscz.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ledna 2011

Popis: Sakutus CZ a.s. Výroba infratopení - infrapanely STROPTERM z temperačních článků NOMATERM pro stropní sálavé infravytápění prostor. Infrapanely jsou nejúčinnější elektrické přímotopy, při umístění na strop nepřekážejí v prostoru. Velmi výhodné na vysušení vlhkých stěn. Příjemné teplo jako od sluníčka. Kovovýroba.

Web: sakutuscz.cz

Další související informace

Topení, voda, plyn.

Topení, voda, plyn. – Ústřední topení, instalace domovních rozvodů plynu, plynofikace budov a rodinných domů, podlahové vytápění, kotelny, kotle na tuhá paliva, plynové kotle,montáž rozvodu vody, odpadní potrubí, vybavení koupelen, instalace domácích vodáren.

Topenivpodlaze.cz

podlahové topení, podlahové vytápění, elektrické p – Webová prezentace Topenivpodlaze.cz slouží jako informační stránka především pro lidi, kteří zvažují instalaci podlahového vytápění, nebo pro ty, kteří se pouze o tuto problematiku zajímají. Naleznete zde rovněž odkazy na stránky s podobnou tématikou.

Instalatérství Chypa

instalace, voda, topení, plyn, kotle, kotelny – Instalace voda, topení, plyn. Montáž kotlů a montáž kotelen, dále nabízíme solární ohřev, tepelná čerpadla, podlahové vytápění, kotle na tuhá paliva, plynové kotle, plynové spotřebiče. Instalace pro průmyslové a administrativní objekty – rozvody požární vody, zdravotechnické instalace. Působnost v Kraji Vysočina i po celé ČR.

Načítání trvalo 0.0648 sekund.