+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sakutus CZ infrapanel

Klíčová slova: infratopení, infrapanel, infravytápění, topení,

E-mail: admin@sakutuscz.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ledna 2011

Popis: Sakutus CZ a.s. Výroba infratopení - infrapanely STROPTERM z temperačních článků NOMATERM pro stropní sálavé infravytápění prostor. Infrapanely jsou nejúčinnější elektrické přímotopy, při umístění na strop nepřekážejí v prostoru. Velmi výhodné na vysušení vlhkých stěn. Příjemné teplo jako od sluníčka. Kovovýroba.

Web: sakutuscz.cz

Další související informace

Vodovodní baterie E-shop

vodovodní baterie, radiátory, topení, voda – Zde si můžete snadno a pohodlně objednat z našeho širokého sortimentu zboží. Vodovodní baterie, radiátory, bojlery, vodoinstalační materiál, topenářský materiál, sanita, sprchy a příslušenství, HT a KG odpady, mosazné a měděné tvarovky armatury pro topení a vodu. Provádíme i menší instalatérské práce. Firma se také zabývá kovoobráběním : soustružení, frézování.

QTA TRADE s. r. o.

krbová vložka, krbové kamna, infratopení, krb,gril – Krbové vložky na klíč. Od poradenstvi, 3D návrhů až po samotné realizace. v nabídce také krbová kamna, příslušenství, udírny (ručně vyráběné, multifunkční, izolované, stolní, možnost vlastního návrhu), infravytápění.

Instalatéři - topenáři

instalatéři, topenáři, topení, voda, Jablonec – Sdružení instalatérů a topenářů v oblasti vody a topení. Nabízíme rozvody vody, kanalizace i topení po celé České republice. Instalatéři a topenáři z Jablonce nad Nisou a Liberce s mnohaletými zkušenostmi a praxí.

Načítání trvalo 0.0657 sekund.