+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sakutus CZ infrapanel

Klíčová slova: infratopení, infrapanel, infravytápění, topení,

E-mail: admin@sakutuscz.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ledna 2011

Popis: Sakutus CZ a.s. Výroba infratopení - infrapanely STROPTERM z temperačních článků NOMATERM pro stropní sálavé infravytápění prostor. Infrapanely jsou nejúčinnější elektrické přímotopy, při umístění na strop nepřekážejí v prostoru. Velmi výhodné na vysušení vlhkých stěn. Příjemné teplo jako od sluníčka. Kovovýroba.

Web: sakutuscz.cz

Další související informace

voda topení plyn

topení, voda, plyn, koupelny, revize, rekonstrukce – Provádíme veškeré instalatérské a topenářské práce, renovace, rekonstrukce koupelen, montáže, servis a údržba bytových vodoměrů, rekonstrukce vytápění, plynovody, přípojky, revize, tlakové zkoušky, plynofikace kotelen, rekonstrukce výměníkových stanic, dodávky a montáže spotřebičů

Voda, topení a plyn - pro

voda, topení, plyn, prodej, montáž, krby, radiátor – Zabýváme se prodejem a montáží tepelné techniky včetně servisu a poradenství. V e-shopu naleznete krby, kotle, radiátory, bazény, jímky a tepelnou techniku. Také Vám rádi poradíme, jak efektivně čerpat státní dotace z programu zelená úsporám.

Teplovodní podlahové vytápění

podlahové topení, topení, teplovodní topení – Nabízíme návrh a instalaci teplovodního podlahového topení Topheating s dodávkou i plynových či elektrických kotlů pro efektivní vytápění domu. Jsme specialisté na podlahové topení pro novostavby. Samozřejmostí je dodávka lité anhydritové podlahy ihned po montáží podlahového vytápění Topheating.

Načítání trvalo 2.3839 sekund.