+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

SCHNELL MOTOR Česká repub

Klíčová slova: kogeneračni,jednotky,agregaty,schnellmotor, bioply

E-mail: i.krompasky@schnellmotor.de

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervna 2011

Popis: Zkušenost. Inovativní technologie. Jednička na trhu! Bioplyn zažívá dynamický rozvoj. Využíváme toho od počátku devadesátých let. Již tehdy měla značka SCHNELL své pevné místo v oblasti bioplynových technologií. Dnes jsme jako výrobce vznětových kogeneračních jednotek pro bioplynové stanice jedničkou na trhu. Naši zákazníci díky tomu profitují z naší dlouholeté praxe v oboru projektování a výstavby kompletních stanic. Sázíme nekompromisně na: maximální hospodárnost agregátů, individuální koncepci stanic pro zemědělské statky,energetickou optimalizaci vazby energie-teplo, technologickou kvalitu a vývoj, servis bez zaváhání.

Web: www.schnellmotor.cz

Další související informace

Show Jana Krause online archiv

show jana krause,talk show,online,prima – Každý pátek se můžeme těšit na ironický pohled Jana Krause na aktuální dění v naší společnosti. Sledujte i vy talk show tv Prima nejen v televizi, ale i online na internetu a nenechte si ujít porci inteligentního humoru.

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Školní batohy

krosny, batohy, školní batohy – Vybírat můžete z mnoha produktů – batohy a brašny na notebooky. Online prodej - školní batohy. Máme pohodlné a vychytané krosny, cestovní tašky, kufry, dětské batohy, tašky přes rameno, ledvinky, tašky na notebook.

Načítání trvalo 0.0833 sekund.