+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

SCHNELL MOTOR Česká repub

Klíčová slova: kogeneračni,jednotky,agregaty,schnellmotor, bioply

E-mail: i.krompasky@schnellmotor.de

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervna 2011

Popis: Zkušenost. Inovativní technologie. Jednička na trhu! Bioplyn zažívá dynamický rozvoj. Využíváme toho od počátku devadesátých let. Již tehdy měla značka SCHNELL své pevné místo v oblasti bioplynových technologií. Dnes jsme jako výrobce vznětových kogeneračních jednotek pro bioplynové stanice jedničkou na trhu. Naši zákazníci díky tomu profitují z naší dlouholeté praxe v oboru projektování a výstavby kompletních stanic. Sázíme nekompromisně na: maximální hospodárnost agregátů, individuální koncepci stanic pro zemědělské statky,energetickou optimalizaci vazby energie-teplo, technologickou kvalitu a vývoj, servis bez zaváhání.

Web: www.schnellmotor.cz

Další související informace

Akciové ponuky a zľavy

Zľavy,Zľavové kupóny,Zľavový kupón,voucher,lacný – Na našich stránkach nájdete lacny tovar z rôznych miest Slovenska. Zľavové kupóny na služby aj produkty. Zľavy je možné triediť podľa mesta a obsahu. Hromadné nakupovanie. Akciové ponuky. Voucher ako darček.

Show Jana Krause online archiv

show jana krause,talk show,online,prima – Každý pátek se můžeme těšit na ironický pohled Jana Krause na aktuální dění v naší společnosti. Sledujte i vy talk show tv Prima nejen v televizi, ale i online na internetu a nenechte si ujít porci inteligentního humoru.

Načítání trvalo 0.0609 sekund.