+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

SCHNELL MOTOR Česká repub

Klíčová slova: kogeneračni,jednotky,agregaty,schnellmotor, bioply

E-mail: i.krompasky@schnellmotor.de

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervna 2011

Popis: Zkušenost. Inovativní technologie. Jednička na trhu! Bioplyn zažívá dynamický rozvoj. Využíváme toho od počátku devadesátých let. Již tehdy měla značka SCHNELL své pevné místo v oblasti bioplynových technologií. Dnes jsme jako výrobce vznětových kogeneračních jednotek pro bioplynové stanice jedničkou na trhu. Naši zákazníci díky tomu profitují z naší dlouholeté praxe v oboru projektování a výstavby kompletních stanic. Sázíme nekompromisně na: maximální hospodárnost agregátů, individuální koncepci stanic pro zemědělské statky,energetickou optimalizaci vazby energie-teplo, technologickou kvalitu a vývoj, servis bez zaváhání.

Web: www.schnellmotor.cz

Další související informace

Home Credit kalkulačka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – V nesnázích potřebujete peníze především rychle. Schválení žádosti o půjčku proto trvá jen několik minut. Home Credit je jednou z mále společností která vyřizuje půjčky ihned. Peníze z půjčky budete mít k dispozici do 5 dnů. Půjčit si můžete libovolnou částku od 10.000 do 150.000 korun. Dobu splatnosti si samozřejmě volíte také vy.

Zákonné pojištění vozidel

Zákonné, pojištění, vozidel, proti krádeži – Kalkulátor pro zákonné pojištění vozidel na tomto webu vám hravě porovná povinné ručení pojišťoven z České republiky a vybere nejlevnější. Vše online z pohodlí vašeho soukromí. Najděte si s námi levné pojištění vozidla.

Havarijní pojištění

Havarijní pojištění, srovnání, porovnání – Uzavřete si havarijní pojištění po internetu a ušetříte. Srovnání havarijního pojištění různých pojišťoven probíhá online pomocí kalkulačky během sekund a Vy můžete mít havarijní pojištění sjednané během několika minut.

Načítání trvalo 0.0582 sekund.