+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

SENZORY CZ, s.r.o.

Klíčová slova: teplota, tlak, průtok, armatury, vizualizace

E-mail: info@senzory.eu

Datum vloľení do katalogu: 24. ?nora 2011

Popis: SENZORY CZ, s.r.o. je mladá a rozvíjející se společnost. Naše obchodní činnost je specializována na dodávky snímačů tlaku, tlakové diference, ponorných sond pro měření hladiny kapalin, průtokoměrů,snímačů teploty, převodníků teploty a jejich příslušenství, ukazovacích přístrojů, regulátorů a průmyslových armatur. Naším cílem není provozovat velkoobchod. Chceme nabídnout ŘEŠENÍ. Proto se Vám pokusíme nabídnout nejvhodnější návrh pro Vaši aplikaci.

Web: www.senzory.eu

Další související informace

ArchiTECH.PC

design software CAD vizualizace zdarma 3D – Profesionální CAD software pro stavební projekci, architekturu, design a návrhy interiérů s příjemným uživatelským rozhraním a kompletními knihovnami parametrických stavebních prvků. Operační systém Windows 2000/XP/Vista

Nízký krevní tlak

nízký krevní tlak, hypotenze – Nízký tlak, hypotenze, je nepříjemný, ale život neohrožující stav. Způsobuje ho nedostatečné dokrvování mozku a způsobuje točení hlavy a závratě. Nízkým tlakem trpí více mladí subtilní lidé. I když se mnohdy cítí unaveně a špatně, nemusí se bát o svůj život.

Načítání trvalo 0.0521 sekund.