+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

SENZORY CZ, s.r.o.

Klíčová slova: teplota, tlak, průtok, armatury, vizualizace

E-mail: info@senzory.eu

Datum vloľení do katalogu: 24. ?nora 2011

Popis: SENZORY CZ, s.r.o. je mladá a rozvíjející se společnost. Naše obchodní činnost je specializována na dodávky snímačů tlaku, tlakové diference, ponorných sond pro měření hladiny kapalin, průtokoměrů,snímačů teploty, převodníků teploty a jejich příslušenství, ukazovacích přístrojů, regulátorů a průmyslových armatur. Naším cílem není provozovat velkoobchod. Chceme nabídnout ŘEŠENÍ. Proto se Vám pokusíme nabídnout nejvhodnější návrh pro Vaši aplikaci.

Web: www.senzory.eu

Další související informace

Nízký krevní tlak

nízký krevní tlak, hypotenze – Nízký tlak, hypotenze, je nepříjemný, ale život neohrožující stav. Způsobuje ho nedostatečné dokrvování mozku a způsobuje točení hlavy a závratě. Nízkým tlakem trpí více mladí subtilní lidé. I když se mnohdy cítí unaveně a špatně, nemusí se bát o svůj život.

Vizualizace

Vizualizace – Dodáváme komplexní služby v oblastech 3D vizualizace, 3D animace, web 3d, vizualizace interiérů, vizualizace exteriérů, webových a multimediálních prezentací a aplikací, grafického designu.

MPRValves- armatury

Průmyslové armatury, pohony, klapky, kulový kohout – Hlavním cílem společnosti jsou dodávky celého rozsahu průmyslových armatur, včetně navazujícího sortimentu komponentů MaR. Veškeré dodávky zajišťujeme vlastními výrobky ze skladových zásob. Tyto produkty jsou vždy označené naší registrovanou obchodní značkou MPR, zaručující našim zákazníkům veškerou odpovědnost naší společnosti za bezvadný a bezpečný provoz dodávaného zboží.

Načítání trvalo 0.0674 sekund.