+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Simulátory, technika

Klíčová slova: Simulátory, Zábavní technika, Řídící systémy

Datum vloľení do katalogu: 5. ?ervna 2013

Popis: Firma Pragolet se zabývá vývojem a výrobou simulační techniky se zaměřením na pohybové plošiny pro pilotní simulátory a simulátory dopravních prostředků. Další využívanou oblastí je zábavní technika.

Web: www.pragolet.cz

Další související informace

Josef Jambor

stavební technika, Altrad Baumann, pojízdné lešení – Výhradní zástupce pro ČR prodává velmi kvalitní stavební techniku značky Altrad Baumann. Pojízdné lešení, rámové lešení, bednění, paletové a regálové systémy. Zdvihací plošiny, kompozitní bednění. Závěsné lešení, roztahovací kozy, střešní lešení.

Satelity, EZS, kamerové s

satelitní technika, EZS, kamerové systémy – Instalujeme anténní a satelitní systémy, satelity, EZS zabezpečovací, CCTV kamerové, EPS požární a ozvučovací systémy, datové rozvody, LAN, WAN, kamery. Provádíme montáž, servis společné TV antény, rekonstrukce a revize STA, digitální DVB-T příjem.

Lesní technika, stroje pro lesní hospodářství

lesní technika, prodej lesní techniky, lesní techn – Lesní technika - FOREST MERI s.r.o. Dodáváme lesní techniku, stroje a zařízení pro lesní hospodářství. Nabízíme široký sortiment lesní techniky a strojů, traktorů Valtra, drtiče a štěpkovače, forest horse - železný kůň.

Načítání trvalo 0.0700 sekund.