+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Simulátory, technika

Klíčová slova: Simulátory, Zábavní technika, Řídící systémy

Datum vloľení do katalogu: 5. ?ervna 2013

Popis: Firma Pragolet se zabývá vývojem a výrobou simulační techniky se zaměřením na pohybové plošiny pro pilotní simulátory a simulátory dopravních prostředků. Další využívanou oblastí je zábavní technika.

Web: www.pragolet.cz

Další související informace

Agrotechnika Vaněk

vyvazecky, lesni technika, palms, drapaky – Na našich stránkách vyvazecky.cz naleznete lesnickou techniku a její příslušenství. Hlavním produktem jsou vyvážecí vleky Palms neboli vyvážečky, drapáky a rotátory. Dále provádíme servis a údržbu této lesnické techniky. Naše lesnická technika je určena jak pro velké dřevařské společnosti tak i pro obce a vlastníky malých částí lesů.

Dveřní systémy, vrata

Vrata, brány, dveřní systémy – Naše služby v oblasti zámečnictví se hlavně specializují na výrobu a montáž vrat včetně garážových, vjezdových bran i obslužných dveří do garáží. Zakázku realizujeme včetně pohonů.

HSQ Partner s.r.o.

Husqvarna, Hecht, Záhradná technika, nábytok – Zaoberáme sa predajom a servisom záhradnej a lesnej techniky značiek.Husqvarna, Partner, Hecht, Grizzly, Fiskars, Unitedpover, Ponúkame aj záhradný nábytok, plážové lehátka. Zaoberáme sa predajom a servisom záhradnej a lesnej techniky značiek.Husqvarna, Partner, Hecht, Grizzly, Fiskars, Unitedpover, Ponúkame aj záhradný nábytok, plážové lehátka.

Načítání trvalo 0.0805 sekund.