+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Simulátory, technika

Klíčová slova: Simulátory, Zábavní technika, Řídící systémy

Datum vloľení do katalogu: 5. ?ervna 2013

Popis: Firma Pragolet se zabývá vývojem a výrobou simulační techniky se zaměřením na pohybové plošiny pro pilotní simulátory a simulátory dopravních prostředků. Další využívanou oblastí je zábavní technika.

Web: www.pragolet.cz

Další související informace

Pokladna - Prodej, Servis

Pokladny, registrační pokladny, pokladní systémy – Pokladny, registrační pokladny, pokladní systémy pro restaurace, obchody, večerky, fitcentra a další maloobchodní prodeje. Dotykove pokladny, ctecky caroveho kodu, terminaly POS system, pulty pady POS system

Komínové systémy Schiedel

komínové systémy, komínové systémy schiedel – Komínové systémy Schiedel jsou moderní zařízení, která Vám zaručují bezpečnost a vysokou efektivitu vytápění.Nabízíme kompletní poradenství při výběru systému.

Rolety Praha

stínící technika, stínění oken, praha, rolety – Výrobce kvalitních látkových rolet. V naší nabídce najdete rolety, elektrické rolety, římské rolety. japonské posvuné stěny, žaluzie, vídeňské rolety. Z venkovního stínění nabízíme předokenní rolety, venkovní žaluzie, markýzy, pergoly a stínící plachty. Navštivte náš showroom stínící techniky Adrems v Praze na metru Hradčanská. Navrhneme pro Vás to nejlepší řešení.

Načítání trvalo 0.0706 sekund.