+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

SK Technik

Klíčová slova: zrychlovací hlava, zrychlovací hlavy a vřetena,

E-mail: sktechnik1@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 28. ledna 2014

Popis: Zrychlovací hlavy a vřetena s kvalitním servisem a poradenstvím. Naše firma byla založena již v roce 1993 a po celou dobu svojí existence zastupuje předního německého výrobce zrychlovacích hlav a vřeten.

Web: www.sktechnik.cz

Další související informace

Zahrady Topol

Návrhy a realizace zahrady, prořez stromů, péče o – Naše firma poskytuje široké portfolio zahradnických služeb a prací včetně návrhu zahrad, úpravy pozemků, pokládky travních koberců a stavby suchých zídek. Zároveň provádíme celoroční údržbu zahrad, péči o travnaté plochy a prořez dřevin. Připravíme pro vás návrh Vaší zahrady. Může to být nová zahrada či rekonstrukce stávající zahrady. Připravíme optimální mix květin a dřevin pro celoroční pohodu. Provedeme realizaci zahrady na klíč dle požadavků klienta. Řezy stromů provádíme odborně a s mnohaletou praxí. Ať již jde o zdravotní řez nebo o klasickou úpravu vzhledu stromů a keřů. Váš trávník bude vždy upravený a posečený. Přejete si anglický trávník? Žádný problém, šetrně jej ošetříme naší moderní technikou. Pokud je půda nevhodná či vás tlačí čas, je travní koberec tou správnou odpovědí. Pokládání travního koberce je rychlé, efektivní a je investicí do zelené budoucnosti. Při pokládce travních koberců na větší plochy za výhodné ceny. Jsme připraveni celoročně odborně pečovat o vaši zahradu.

Penziony a restaurace GAUDEO ve Vranově nad Dyjí

Penziony a restaurace GAUDEO,ubytování ve Vranově – Penzion Gaudeo se nachází ve Vranově nad Dyjí. Vzdálenost 200 m od pláže na Vranovské přehradě. Penzion Gaudeo ve Vranově nad Dyjí poskytuje ubytování o celkové kapacitě 88 lůžek ve třech budovách, rozdělených do 12-ti čtyřlůžkových mezonetových a 20-ti dvoulůžkových apartmánů, z toho 4 apartmány jsou plně bezbarierové. Každý z apartmánů je vybaven kuchyňským koutem s lednicí a mikrovlnou troubou, k dispozici je i základní nádobí. Samozřejmostí je vlastní sociální zázemí koupelna s WC, televize se satelitním příjmem a možností připojení k internetu. Nespornou výhodou všech apartmánů je vlastní vchod a prostorná terasa s výhledem na jezero Vranovské přehrady a pláž.Penzion nabízí stravování ve stylové restauraci Gaudeo.Pro řidiče automobilů je k dispozici prostorné parkoviště přímo za budovami penzionů.

Exkluzivní šaty

šaty, exkluzivní šaty,společenské a plesové šaty – Exkluzivní šaty je internetový obchod se společenskými a plesovými šaty založený v roce 2013. V naší nabídce najdete luxusní kousky plesových a společenských šatů především z Anglie, Francie a USA. Abychom uspokojili široké spektrum klientů, neustále sledujeme nové trendy na trhu plesových a společenských šatů a snažíme se o velkou variabilitu našeho sortimentu. Proto v naší nabídce najdete šaty jak krátké, tak i dlouhé, různých materiálů, barev a střihů. Mimo to si zakládáme na kvalitě a originalitě šatů; abychom nabízeli prvotřídní kvalitní zboží, které povětšinou na českém trhu chybí. Pro nejnáročnější zákaznice máme připravenou VIP kolekci, kde najdete ty nejluxusnější plesové šaty, které Vám po konzultaci připravíme na míru, abychom pro Vás vybrali to nejlepší. Kvalitu zaručujeme prostřednictvím spolehlivých dodavatelů a dovozem značkových šatů. Našim cílem je vybírat pro Vás stále nové a nové originální kousky z evropských i zámořských kolekcí. To vše za příznivou cenu. Samozřejmostí je záruka 24 měsíců a právo na vrácení nepoužitého zboží do 14 dnů bez udání důvodu. Navíc máte ke každé objednávce poštovné zdarma v rámci ČR!

Načítání trvalo 0.0572 sekund.