+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Školní potřeby SLUNY

Klíčová slova: kancelářské potřeby, školní potřeby, pořadače

E-mail: hit-office@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. b?ezna 2010

Popis: Hit Office - vyrábíme a distribuujeme školní a kancelářské potřeby z papíru, kartonů a lepenek. Vyrábíme rovněž pořadače, archivní systémy, rychlovazače, odkládací mapy, spisové desky a potravinářské obaly. Jsme výrobce školních potřeb značky SLUNY.

Web: www.hitoffice.cz/

Další související informace

Dobrý školák

učebnice, školní potřeby, batohy, aktovky – Nabízíme učebnice, školní potřeby, batohy a aktovky, penály, peněženky, sešity, bloky, pastelky, barvy, tempery a další výtvarné potřeby a školní pomůcky pro žáky a studenty základních a středních škol.

Reguli s.r.o.

Prodáváme kancelářské potřeby, počítačky peněz – Prodáváme kancelářské potřeby, počítačky peněz a bankovek, výpočetní techniku, hygienické a čistící potřeby, prezentační techniku, reklamní předměty, kancelářský nábytek a další produkty nejen do kanceláře. Počítačky peněz, tabule, nástěnky,

Kancelářské potřeby - IVJ

kancelářské potřeby, xerografický papír, edding – Velkoobchod s kancelářským a papírenským zbožím. Dodáváme veškerý kancelářský a papírenský sortiment, papíry, pořadače, obálky, opravné prostředky, složky, kotoučky, sešity, psací potřeby. Nabízíme tonery, kancelářskou techniku, sešívačky, děrovačky, spony, spojovače, kalkulačky, diskety, CD.

Načítání trvalo 0.0631 sekund.