+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Slévárna SLP s.r.o.

Klíčová slova: slévárna hliníku,výroba odlitků,odlévání do písku

E-mail: slp@slevarnaslp.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. dubna 2010

Popis: Slévárna hliníku se zaměřením na výrobu odlitků. Odlévání hliníku do kovových forem a do písku, tepelné zpracování pomocí tavících pecí, cídění odlitků, výroba jader. Zajišťujeme kompletní výrobu dílů, od modelu po hotový kus včetně obrábění.

Web: www.slevarnaslp.cz

Další související informace

Regály

regály, regály do skladů, regály do obchodů – Stavebnicový systém umožňuje poskládat regály vždy přesně podle přání zákazníka. V naší nabídce naleznete univerzální regály pro profesionální skladování, regály do skladů, regály do obchodů i regály prosklené. Ty nejlepší skladové regály najdete v naší nabídce i-regaly.cz.

Batérie

baterie, nabijacky, baterie do notebookov, baterie – Internetový obchod zaměřéný na prodej baterií a nabíjaček do nasledovních zařízení: notebooky, videokamery, PDA, GPS, iPod-MP3-hry, digitálni fotoaparáty, mobilní telefony, nabíjací AA. V našem eshopu si baterie opravdu vyberete.

Palivové dřevo

palivové dřevo,dřevo do krbu,krbové dřevo,paliva – Nabízíme prodej palivového a krbového dřeva. V nabídce je jak tvrdé dřevo (DUB/BUK) a bříza vhodné do krbu, tak měkké dřevo (SMRK, OLŠE, BOROVICE) vhodné do zplyňovacích kotlů. Dodáváme jak polena, tak i štípané

Načítání trvalo 0.0606 sekund.