+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

SLOVLAK Koseca, a.s.

Klíčová slova: farby a laky, lazúry, farby na stenu, farby na kov

E-mail: marketing@slovlak.sk

Datum vloľení do katalogu: 15. listopadu 2012

Popis: Hlavným zameraním spoločnosti SLOVLAK Koseca, a.s. je výroba a predaj farieb, lakov a lazúr v rôznych farebných odtieňoch pre hobby segment, remeselníkov a menšie výrobné prevádzky. Hlavným zameraním spoločnosti SLOVLAK Koseca, a.s. je výroba a predaj farieb, lakov a lazúr v rôznych farebných odtieňoch pre hobby segment, remeselníkov a menšie výrobné prevádzky.

Web: www.slovlak.sk

Další související informace

Barvy a malířské potřeby

barvy, laky, lazury, barvy na dřevo – Jsme tradiční český prodejce nejkvalitnějších barev, nátěrových hmot a dřeva od roku 1995. V našem obchodě máte špičkové vývojové a znalostní zázemí. Zajímavé ceny s možností slevy opravdu pro každého. Nabízíme Vám evropskou kvalitu a individuální péči o zákazníky.

Chaty a chalupy prodej

chaty a chalupy prodej, chaty na prodej, prodej-ch – Chaty a chalupy, které máte připravené na prodej můžete inzerovat zdarma. Zaregistrujte si zde rovněž poptávku na chaty či chalupu ke koupi. Najdete zde chaty, chalupy, zemědělské usedlosti, apartmány a další rekreační nemovitosti.

Elektrická.cz - Eltrick

Eltrick,úspora energie na topení a ohřevu TUV – Elektrická.cz obchodní zastoupení pro prodej patentované české technologie eltrick. Šetříme na ohřevu užitkové vody a topení nad 25% energie.Elektrická.cz zprostředkuje návrh, projekt, až po kupní smlouvu a instalaci zařízení Eltrick.

Načítání trvalo 0.0575 sekund.