+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Snubní prsteny -

Klíčová slova: snubní prsteny, snubáky, snubní prstínky

E-mail: lauragold@lauragold.sk

Datum vloľení do katalogu: 29. z??? 2011

Popis: Dovolte, abychom Vám představili naši práci - výrobu snubních prstenů. Již po několik desetiletí pro Vás navrhujeme a vyrábíme snubní prsteny s přísným důrazem na přesnost vyhotovení a design současných trendů. Prsteny značky Laura Gold® dosahují vysokou kvalitu zpracování, jsou ručně vyráběné zkušenými pracovníky a opracovávané na nejkvalitnějších cnc strojích s přesností na setiny milimetru. V roce 2010 získala naše firma platnou registrovanou ochrannou značku pod níž se neskrývá jen kvalitně odvedená práce, ale i silný, zkušený a spolehlivý partner na slovenském a evropském zlatnickém trhu. Nabízíme více než 700 modelů snubních prstenů. Výhodou je různorodost, protože je možné měnit barvu materiálů, povrchovou úpravu, profily prstenů, množství a velikost kamenů a pod.

Web: www.lauragold.sk

Další související informace

ZANY - zlatnická dílna

šperky, snubní prsteny, percing, plugy, opravy – Zakázková ruční výroba, opravy a čištění šperků, broušení šperkových a sbírkových kamenů. Autorské snubní prsteny, náušnice, přívěsky, náramky, piercingy, plugy, tunely. Zvětšování a zmenšování prstýnků, opravy řetízků. Mělčany 127, Brno - venkov.

Snubní prsteny z chirurgické oceli

Šperky, snubní prsteny, prsteny z chirurgické ocel – Zaměřujeme se na výrobu snubních prstenů z chirurgické oceli, titanové a wolframové. Tyto materiály jsou velmi kvalitní a v poslední době čím dál oblíbenější a proto možná právě vy chcete něco netradičního.

snubní a zásnubní prsteny

snubní prsteny, zásnubní prsteny, výkup zlata – Zlatnictví Ladislav Kouřil vyrábí snubní prsteny, zásnubní prsteny a šperky na zakázku. Provádíme výkup zlata a zlomkového zlata. Sídlem našeho zlatnictví je Brno, působíme však pro celou Českou republiku.

Načítání trvalo 0.0520 sekund.