+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Snubní prsteny -

Klíčová slova: snubní prsteny, snubáky, snubní prstínky

E-mail: lauragold@lauragold.sk

Datum vloľení do katalogu: 29. z??? 2011

Popis: Dovolte, abychom Vám představili naši práci - výrobu snubních prstenů. Již po několik desetiletí pro Vás navrhujeme a vyrábíme snubní prsteny s přísným důrazem na přesnost vyhotovení a design současných trendů. Prsteny značky Laura Gold® dosahují vysokou kvalitu zpracování, jsou ručně vyráběné zkušenými pracovníky a opracovávané na nejkvalitnějších cnc strojích s přesností na setiny milimetru. V roce 2010 získala naše firma platnou registrovanou ochrannou značku pod níž se neskrývá jen kvalitně odvedená práce, ale i silný, zkušený a spolehlivý partner na slovenském a evropském zlatnickém trhu. Nabízíme více než 700 modelů snubních prstenů. Výhodou je různorodost, protože je možné měnit barvu materiálů, povrchovou úpravu, profily prstenů, množství a velikost kamenů a pod.

Web: www.lauragold.sk

Další související informace

Snubní-prsten.cz

snubní prsteny, zásnubní prsteny, zlato – Jsme specialisté na kvalitní snubní a zásnubní prsteny ze zlata a chirurgické oceli. Prodáváme prstýnky unikátních designů, materiálů i značek – jako jediní na internetu nabízíme zlaté prsteny Primossa. Ocelové prstýnky skladem, rytiny a doručení zdarma a dárkové krabičky jako bonus navíc.

Snubní prsteny na zakázku

snubní prsteny, Altar, prsteny, chirurgická ocel – Představujeme vám nové snubní prsteny Altar. Altar je značka, která vznikla teprve letos a snaží se co nejvíce přizpůsobit požadavkům klientů. Přináší vám snubní prsteny z chirurgické oceli a titanu.

snubniprsteny4u.eu

snubní prsteny, snubní prsteny wolfram – E-shop zaměřený na snubní prsteny z wolframu, snubní prsteny z titanu a ocelové snubní prsteny. Z naší široké nabídky snubních prstenů si vybere i náročný zákazník.U námi dodávaných snubních prstenů klademe důraz na kvalitu zpracování.

Načítání trvalo 0.0566 sekund.