+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sponkovací stroje Mezger

Klíčová slova: Sešívačky, sponkovačky, uzavírače krabic, šičky

E-mail: seo@mezger.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. b?ezna 2011

Popis: Prodej a servis sešívaček kartonů Mezger Gmbh a originálních spon do sponkovaček a pro uzavírače krabic. Automatizace uzavírání a sešívání. Prodej náhradních dílů na sponkovačky, sešívačky, sponkovače, uzavírače krabic, šičky.

Web: www.mezger.cz

Další související informace

Kuda Packaging

Sešívačky, sponkovačky, uzavírače krabic, šičky – Prodej a servis balicí a sešívací techniky, projekce a dodávky balicích linek značek JOSEF KIHLBERG a MEZGER, konzultační činnost v oblasti balení. Automatizace uzavírání a sešívání. Prodej náhradních dílů na sponkovačky.

ZOD DELTA Štípa,Agrodelta

hydraulický zvedák,opravy Desta,mléko – Nabízíme hydraulický zvedák, tlumiče – výroba, prodej. Opravy vozíků Desta, nákladní doprava, manipulační technika, pneuservis. Závodní kuchyně, obědy. Prodej mléka, mléčný automat. Rostlinná výroba.

Palety, europalety

Palety, Europalety – Europalety jsou nejčastěji používanou logistickou pomůckou. Rozměr europalety i pevnost je navržen tak, aby odpovídal mezinárodním normám. Standardní palety jsou vhodné především pro firmy, kterým se palety nevrací. Atypické palety jsou určeny zejména k tomu, aby rozměr palety vyhovoval svými rozměry požadavkům na skladování. Opravy palet probíhají tak, že se nahrazují poškozené nebo chybějící díly palet.

Načítání trvalo 0.0606 sekund.