+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

SQP International s.r.o.

Klíčová slova: výroba dps, vyroba pcb, plošné spoje, plošňák,

E-mail: kke@bb.psg.sk

Datum vloľení do katalogu: 14. listopadu 2011

Popis: Kvalitné profesionálne plošné spoje, dosky plošných spojov, dps, pcb, pwb, leiterplatte, expresný termín dodania, prototypové množstvá pool-pcb technológiou vyrába SQP International, slovenský výrobca s 15 ročnou tradíciou. Na stránke je kalkulátor výpočtu ceny pre jednovrstvový, dvojvrstvový a viacvrstvový ( multilayer ) plošný spoj, dps, pcb, pwb, leiterplatten. Zaujimavé: Výroba je zobrazená v jednotlivých krokoch na videách s popismi.

Web: www.plosnyspoj.cz

Další související informace

NTS - Šedivý

Výroba pracovních oděvů, ochranné oděvy, pracovní – Naše firma se zabývá výrobou ochranných oděvů a pomůcek. Od jejího vzniku byly hlavním materiálem pro zpracování různé druhy netkaných textilií, časem se k nim však přidaly i textilie tkané. Mnohostranná použitelnost těchto textilií nám dává možnost nabídnout našim zákazníkům širokou paletu výrobků od ochranných oděvů a jejich součástí pro téměř jakékoli prostředí (strojírenský průmysl, potravinářství, zdravotnictví, lakovny, atd.), přes návleky na různé součásti statických i pohybujících se strojů, návleky a přehozy přes automobily, sedačky, pneumatiky, zakonzervované strojní celky, až po zahrádkářské agrotextilie.

Lahůdky Praha

Lahůdky Praha, lahůdky, Praha, výroba lahůdek – Lahůdky Praha – Lahůdky, výroba lahůdek, výroba baget a salátů, výroba chlebíčků, obložených mís atd.. Objednat si lahůdky můžete jak přes e-shop, nebo telefon. Zajistíme kompletní požadavky zákazníka v oblasti lahůdek.

Levný tisk vizitek

vizitky, vizitky levně, výroba vizitek, – Objednávejte výrobu vizitek jednoduše on-line přes internet. Levné vizitky, kvalitní jednostranný, nebo oboustranný ofsetový, nebo digitální tisk to je www.LevnyTiskVizitek.cz Akční, nebo rychlé dodání do 2 dnů.

Načítání trvalo 0.0710 sekund.