+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Štípaný pískovec, přírodní štípaný kámen

Klíčová slova: štípaný kámen, štípaný pískovec

E-mail: piskovce@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 17. ledna 2014

Popis: Malebné okolí Terchové je plné krás, ale příroda ho obdařila i obrovským skrytým bohatstvím - kvalitním pískovcem, který se těží v poměrně složitých podmínkách již od počátku 20. století v kamenolomech v Hatiach a v Teplickom jarku. O kvalitě tohoto kamene svědčí fakt, že z něj byl postaven i starý železniční most v Budatíne, dnes ho najdete jen v Těrchové na různých místech jako např.. Křížová cesta na vrch Oravcová, různé kaple a samozřejmě i na soukromých objektech. Naše firma vám nabízí kvalitu ověřenou ne lety, ale staletími.

Web: www.terchovsky-kamen.cz

Další související informace

KÁMENPRO - Prodej kamene.

kámen pískovec andezit carrara obklady dlažby – Jsme firma zabývající se velkoobchodním i maloobchodním prodejem kamene z celého světa. Máme v nabídce, nejširší sortiment typů kamenů ve Východních Čechách. Naším sortimentem jsou solitéry, valouny, kačírky, štěrky, obklady i dlažby. Pro usnadnění a uspoření času potřebného k výběru a nákupu, je pro Vás připraven E-SHOP. Pro naše partnery máme připraveny velice zajímavé velkoobchodní i realizátorské ceny a množstevní slevy.

Ecobeton - hydroizolace stavebních materiálů

hydroizolace, beton, dřevo, cihly, kámen, ochrana, – Ecobeton se zabývá ochranou a trvanlivostí stavebních materiálů. Hydroizolace betonu, průmyslových podlah, cihel, kamenů a dřeva. Ecobeton nabízí díky použití vybraných surovin ekologicky efektivní řešení.

Designstone umělý kámen -

umělý, kámen, kamene, pískovec, křemen, vápenec – Umělý kámen DesignStone - výroba, prodej, různé textury a barvy, dlažby, obklady, dekorativní prvky.Pískovec, břidlice, křemen, vápenec. Vhodné do interieru i exterieru. Zajistíme návrh i realizaci. Obraťte se na profesionály.

Načítání trvalo 0.0628 sekund.