+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Štípaný pískovec, přírodní štípaný kámen

Klíčová slova: štípaný kámen, štípaný pískovec

E-mail: piskovce@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 17. ledna 2014

Popis: Malebné okolí Terchové je plné krás, ale příroda ho obdařila i obrovským skrytým bohatstvím - kvalitním pískovcem, který se těží v poměrně složitých podmínkách již od počátku 20. století v kamenolomech v Hatiach a v Teplickom jarku. O kvalitě tohoto kamene svědčí fakt, že z něj byl postaven i starý železniční most v Budatíne, dnes ho najdete jen v Těrchové na různých místech jako např.. Křížová cesta na vrch Oravcová, různé kaple a samozřejmě i na soukromých objektech. Naše firma vám nabízí kvalitu ověřenou ne lety, ale staletími.

Web: www.terchovsky-kamen.cz

Další související informace

STONEPANEL

Přírodní kámen, obklady, dlažby, interiér – Prefabrikovaný přírodní kámen Stonepanel(R) je moderní obkladový systém určený k obkládání stěn, fasád, zdí apod. Je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Jedná se o obklad z přírodního kamene (deska zkřemence, ruly, vápence, pískovce nebo břidlice) s cementovým podkladem, který je vyztužený lehkou kovovou sítí nebo sítí ze skleněných vláken.

Kamenolom Javorka

kámen, kamenolom, kamenolom javorka, javorka – Kamenolom na červeno-růžový pískovec v obci Lázně Bělohrad. Nabízíme pískovcové zdivo, obklady, zahradní architekturu, řezané polotvary, krby a další výrobky z pískovce. Nabízíme Vám výrobky z pískovce, který je v Evropě naprosto jedinečný. Červenorůžová kresba mramorového typu na žlutobílém podkladě vytváří příjemný a teplý dojem.

Načítání trvalo 2.3838 sekund.