+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Štípaný pískovec, přírodní štípaný kámen

Klíčová slova: štípaný kámen, štípaný pískovec

E-mail: piskovce@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 17. ledna 2014

Popis: Malebné okolí Terchové je plné krás, ale příroda ho obdařila i obrovským skrytým bohatstvím - kvalitním pískovcem, který se těží v poměrně složitých podmínkách již od počátku 20. století v kamenolomech v Hatiach a v Teplickom jarku. O kvalitě tohoto kamene svědčí fakt, že z něj byl postaven i starý železniční most v Budatíne, dnes ho najdete jen v Těrchové na různých místech jako např.. Křížová cesta na vrch Oravcová, různé kaple a samozřejmě i na soukromých objektech. Naše firma vám nabízí kvalitu ověřenou ne lety, ale staletími.

Web: www.terchovsky-kamen.cz

Další související informace

Cetecho s.r.o.

umělý kámen, himacs, corian, avonite, staron – Certifikovaný zpracovatel umělého kamene CORIAN, AVONITE, HI-MACS, STARON, SWANSTONE, LYRIC, HANNEX a MONTELLI. Vyrábíme kuchyňské pracovní desky, dřezy, umyvadla a vany, recepční a barové pulty, design nábytek a svítidla, venkovní fasády a další.

Přírodní kámen pro interi

přírodní kámen, mramor, žula, travertin, vápenec – Mramor, žula, travertin, vápenec, pískovec. Vhodné pro obklady, dlažby, podlahy, koupelny, kuchyně, haly, chodby, obývací pokoje, ložnice, stěny, fasády, kanceláře, domy, budovy, byty, lázně, terasy, atd…

Designstone umělý kámen -

umělý, kámen, kamene, pískovec, křemen, vápenec – Umělý kámen DesignStone - výroba, prodej, různé textury a barvy, dlažby, obklady, dekorativní prvky.Pískovec, břidlice, křemen, vápenec. Vhodné do interieru i exterieru. Zajistíme návrh i realizaci. Obraťte se na profesionály.

Načítání trvalo 0.0711 sekund.