+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

STOLFIG s.r.o.

Klíčová slova: stolfig, iges, catia, plechové výlisky

E-mail: margit.peliskova@stolfig.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. listopadu 2009

Popis: Výroba prototypů pro automobilový průmysl - od jednoduchých prototypových dílů až po složité sestavy. Konstrukce a kompletní výroba sériových lisovacích nástrojů. Vlastníme 3D laser pro řezání oceli, hliníkových slitin i dřeva.

Web: www.stolfig.cz

Další související informace

Plechové garáže Praha

Plechové garáže Praha, garážové stání, střechy – Plechové skládací garáže z pozinkovaného plechu, základní velikost v mm: v 1900, š 3030, d 5290. Stavební, klempířské a zámečnické práce, výroba bezpečnostních dveří, portálů, schodišť a stavebních konstrukcí.

JednaDvaTřiPneu.cz

pneumatiky, alu kola, plechové disky, pneu – Internetový obchod se zimními, letními i celoročními pneumatikami, hliníkovými koly a plechovými disky pro osobní, lehká užitková nákladní vozidla i off-roady. Provozujeme kamennou prodejnu v Brně s většinou nabízeného sortimentu skladem, osobní odběry. Nakupte přímo od výrobce za výhodné ceny.

Nátěry střech a opravy st

nátěry střech, opravy střechy, plechové střechy, k – Naší specializací je renovace a nátěry střech a opravy střešní krytiny. Renovujeme eternitové střechy, taškové střechy i plechové střechy. Provádíme také opravy a nátěry komínů, rizikové kácení stromů, čištění fasád a nátěry klempířských prvků.

Načítání trvalo 0.0658 sekund.