+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

STOLFIG s.r.o.

Klíčová slova: stolfig, iges, catia, plechové výlisky

E-mail: margit.peliskova@stolfig.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. listopadu 2009

Popis: Výroba prototypů pro automobilový průmysl - od jednoduchých prototypových dílů až po složité sestavy. Konstrukce a kompletní výroba sériových lisovacích nástrojů. Vlastníme 3D laser pro řezání oceli, hliníkových slitin i dřeva.

Web: www.stolfig.cz

Další související informace

PneuOK - pneumatiky

pneumatiky, pneu, alu kola, disky, plechove – E-shop PneuOk.cz nabíží široký výběr pneumatik předních výrobců. Veškerý sortiment pneu s možnosti on-line objednávky za levné ceny. Prodej pneu pro osobní, motorky, offroad 4x4 a dodávkové auta. Zobrazení předpokladané dostupnosti pneumatiky, letní pneumatiky. Výměna pneuservis Hlučín.

Hotové garáže - široká nabídka garážových řešení

garáže, plechové garáže, montované garáže, betonov – Firma Hotovedomy s.r.o. nabízí širokou nabídku hotových garáží - plechových i betonových. Mimo kvalitních garážových řešení přidává firma Hotovedomy s.r.o. také jistotu profesionálních montážních prací a záručního i pozáručního servisu.

Plechové garáže, vzduchot

Plechové garáže, Vzduchotechnika, Kompostér, Klemp – Působíme v oboru klempířství a zámečnictví. V současnosti se zaměřujeme především na plechové skládací garáže a kompostéry. Mezi naše další specializace patří vzduchotechnika. Plechové garáže, vzduchotechnika, kompostér

Načítání trvalo 0.0619 sekund.