+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Strakon CZ - betonové sch

Klíčová slova: schody, balkony, sloupy, překlady, výpustě,

E-mail: info@

Datum vloľení do katalogu: 8. b?ezna 2009

Popis: Strakon CZ s.r.o. vyrábí betonové výrobky. Specializuje se na schody, podesty, balkony, překlady, sloupy, schodiště do rodinných domků, schody do zahrady, schodiště pro velké stavby. Betonové schody ze společnosti Strakon CZ splňují ČSN i normy LGA.

Web: www.strakon-st.cz

Další související informace

trepp-art.cz

schody, schodiště, výroba schodů, výroba schodišť – Dřevěné schody a schodiště vyrábíme na CNC strojích a dodáváme po celé ČR. Dřevěné i nerezové zábradlí na schodiště a schody, schodiště. Spolupracuje s celou řadou významných západoevropských schodišťářských firem. Již za krátkou dobu od svého vzniku se tak zařadila mezi významné výrobce schodišť v Evropě.

GSERVICE - lokalizace

CAT překlady, překlady webových stránek, lokalizac – CAT překlady a lokalizace software, webových stránek, dokumentace, manuálů, odborných IT textů, publikací a článků do slovenštiny, angličtiny, němčiny a češtiny. Vývoj software na zakázku, vývoj webových aplikací a software pro mobilní zařízení.

Korektury a překlady

překlady, korektury – Překladatelské a korektorské služby dnes nabízí řada firem, společností, nebo jednotlivců. Jak se však v nabídkách, které vyzdvihují kvalitu a rychlost ve všech směrech vyznat? Pomůže vám naše internetová stránka.

Načítání trvalo 0.0919 sekund.