+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Strakon CZ - betonové sch

Klíčová slova: schody, balkony, sloupy, překlady, výpustě,

E-mail: info@

Datum vloľení do katalogu: 8. b?ezna 2009

Popis: Strakon CZ s.r.o. vyrábí betonové výrobky. Specializuje se na schody, podesty, balkony, překlady, sloupy, schodiště do rodinných domků, schody do zahrady, schodiště pro velké stavby. Betonové schody ze společnosti Strakon CZ splňují ČSN i normy LGA.

Web: www.strakon-st.cz

Další související informace

Agentura Loggos - překlad

překlad, překlady, překlady textů, překladatel – Kvalitní překladatelské služby se specializací na angličtinu, němčinu, ruštinu a slovenštinu. Po dohodě i překlady v jiných světových jazycích. Překlady včetně soudního ověření a překlady z mnoha oborů.

Interiérové studio

dveře, podlahy, schodiště, schody, okna – Interiérové studio Mandelli s.r.o. Je dodavatelem truhlářských výrobků, jako jsou dveře a zárubně, schodiště, okna a podlahy. Dále v naší nabídce naleznete sprchové kouty, obklady stěn a schodišť a dveřní kování.

Překlady, korektury, tlum

překlady, korektury, tlumočení, – Nabízíme profesionální překladatelský servis. Překládáme obecné, odborné i soudní texty. Nabízíme soudní překlady i tlumočení do několika jazyků. Krátké překlady Vám vyhotovíme do druhého dne.Agentura Překlady Ihned vyniká v rychlosti!

Načítání trvalo 0.0808 sekund.