+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Strakon CZ - betonové sch

Klíčová slova: schody, balkony, sloupy, překlady, výpustě,

E-mail: info@

Datum vloľení do katalogu: 8. b?ezna 2009

Popis: Strakon CZ s.r.o. vyrábí betonové výrobky. Specializuje se na schody, podesty, balkony, překlady, sloupy, schodiště do rodinných domků, schody do zahrady, schodiště pro velké stavby. Betonové schody ze společnosti Strakon CZ splňují ČSN i normy LGA.

Web: www.strakon-st.cz

Další související informace

Didacticus,s.r.o.

překlady, tlumočení, jazyky, angličtina, němčina, – Didacticus, s.r.o. Překlady a tlumočení. Nabízíme kvalitní překlady včetně grafického zpracování, korektur i soudního ověření. Zajišťujeme překlady běžných i úzce specializovaných textů z/do více než 40 jazyků. On-line kalkulace ceny překladu na našich stránkách. http://www.didacticus.cz

KSENA - pokládka dlažby

dlažba, zámková, betonové schody, chodníky, – Provádíme pokládku zámkové dlažby při výstavbě a rekonstrukcích dopravních a inženýrských staveb. Pracujeme jako subdodavatel stavebních firem a také jako přímý dodavatel pro malé i velké investory a stavebníky. Použití zámkové dlažby má při zpevňování venkovních ploch hodně výhod - pevnost, trvanlivost a mechanická odolnost, odolnost proti mrazu, působení vod a chemicky rozmrazovacích látek. Nezanedbatelnými přednostmi jsou i vysoká estetická kvalita, snadná rozebiratelnost dlažeb a možnost jejich opětovného použití, nižší pořizovací a provozní náklady, velmi jednoduchá údržba. Máme zkušenosti z akcí různého rozsahu, snažíme se vyhovět všem zákazníkům a realizovat stavby v krátkých termínech a špičkové kvalitě. Provedeme pro vás pokládku dlážděných komunikací, obytných ulic a chodníků, dláždění parkovišť, vjezdů a zpevněných ploch. Zajišťujeme také strojní pokládku zámkové dlažby. Objednávky na pokládku zámkové dlažby přijímáme nepřetržitě.

Načítání trvalo 0.0566 sekund.