+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Strakon CZ - betonové sch

Klíčová slova: schody, balkony, sloupy, překlady, výpustě,

E-mail: info@

Datum vloľení do katalogu: 8. b?ezna 2009

Popis: Strakon CZ s.r.o. vyrábí betonové výrobky. Specializuje se na schody, podesty, balkony, překlady, sloupy, schodiště do rodinných domků, schody do zahrady, schodiště pro velké stavby. Betonové schody ze společnosti Strakon CZ splňují ČSN i normy LGA.

Web: www.strakon-st.cz

Další související informace

Tlumočení - překlady - it

tlumočení, překlady, italština – Air-T s.r.o. poskytuje tlumočnické služby a překlady z češtiny do italštiny a naopak. Své zkušenosti nabízí jak firmám, organizacím, jednotkám veřejné správy, tak i jednotlivcům. Po domluvě je možné zajistit také individuální výuku italštiny.

Profesionální překlady

anglický jazyk, překlady, tlumočení – Potřebujete profesionální služby v oblasti překladů do anglického jazyka? Pak právě pro Vás je tu naše firma United Linguas. Mezi naše služby patří soudní překlady, překlady z a do angličtiny, soudní tlumočení a mnohé další.

Betomat.cz

Papírové bednění, papírové sloupy, kruhové bednění – Betomat.cz - Spotřební materiál pro monolity :: Papírové bednění, papírové sloupy, kruhové bednění, spínací tyče, matice, distanční podložky, vylamovací výztuže, kotevní technika, překližka, ztracené bednění.

Načítání trvalo 0.0605 sekund.