+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Strakon CZ - betonové sch

Klíčová slova: schody, balkony, sloupy, překlady, výpustě,

E-mail: info@

Datum vloľení do katalogu: 8. b?ezna 2009

Popis: Strakon CZ s.r.o. vyrábí betonové výrobky. Specializuje se na schody, podesty, balkony, překlady, sloupy, schodiště do rodinných domků, schody do zahrady, schodiště pro velké stavby. Betonové schody ze společnosti Strakon CZ splňují ČSN i normy LGA.

Web: www.strakon-st.cz

Další související informace

Agentura Loggos - překlad

překlad, překlady, překlady textů, překladatel – Kvalitní překladatelské služby se specializací na angličtinu, němčinu, ruštinu a slovenštinu. Po dohodě i překlady v jiných světových jazycích. Překlady včetně soudního ověření a překlady z mnoha oborů.

Překlady a tlumočení

překlady, tlumočení, ISO, marketing – profesionální překlady a tlumočení z anglického a německého jazyka výuka marketing a propagace plánování a controlling implementace ČSN EN ISO tvorba podnikatelských záměrů řízení kvality umělecká agentura

Profesionální překlady

anglický jazyk, překlady, tlumočení – Potřebujete profesionální služby v oblasti překladů do anglického jazyka? Pak právě pro Vás je tu naše firma United Linguas. Mezi naše služby patří soudní překlady, překlady z a do angličtiny, soudní tlumočení a mnohé další.

Načítání trvalo -97.44 sekund.