+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Strojírenská výroba

Klíčová slova: strojírenská výroba, soustružení, frézování, kovoo

E-mail: seotech@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. dubna 2013

Popis: Strojírenská kovovýroba, kovoobrábění, soustružení, frézování a svařování. Strojírenská firma Lichnatrade, s.r.o. dále nabízí dělení materiálu jako pálení a řezání laserem, plazmou. Specializace opravy kolejových vozidel.

Web: www.lichnatrade.cz

Další související informace

Obrábění kovů-Nástrojárna

Kovoobrábění, frézování, soustružení, nástrojárna – Kovoobrábění Jan Roubík - obrábění kovů a plastů. Třískové obrábění nástrojové a konstrukční oceli, nerezu, hliníku, mědi, mosazi a plastu: Soustružení, frézování, broušení, řezání, vrtání, ... Nástrojárna - výroba nástrojů a přípravků: Svařovací přípravky, lisovací a ohýbací přípravky, montážní přípravky, měřící přípravky a kontrolní šablony. Naši službu Obnova/Renovace k opravám poškozených součástí využívají provozovatelé a opraváři zemědělských, stavebních a těžebních strojů a nákladních automobilů.

Druhy sazeb - plyn

změna dodavatele, dodavatelé plynu, plyn, zemní pl – Elektřina není zadarmo. S tímto faktem se naprostá většina z nás již dávno smířila. Pravidelně tak otevíráme obálky s fakturami za tuto službu, abychom posléze zaslali peníze na účty dodavatelů.

Načítání trvalo 0.2324 sekund.