+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Strojové výšivky

Klíčová slova: strojové výšivky,loga,kapesníčky do tanečních

E-mail: jirinazemanova@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervence 2010

Popis: Váš vlastní námět LOGA zpracuji programem v počítači. Vyšívám KAPESNÍČKY do tanečních!! Vyšívám jednotlivě i malé série. Aplikace, nášivky, znaky, emblémy, jmenovky a domovenky, nápisy, monogramy, prostírání, dečky, ubrusy a jiné dekorace. Také na oděvní díly a hotové výrobky, trička, polokošile, mikiny, ručníky a osušky,na gastronomický textil, pracovní oděvy, košile, bundy bez podšívky a flízové, dětské a kojenecké oděvy a prádlo a celou řadu dalšího zboží. VÝŠIVKY na RIFLE, riflové bundy, oprava poškozeného oděvu výšivkou. Programuji výšivky do různých vyšívacích formátů pro vyšívací stroje na zakázku. Velký výběr hotových výšivek. Nevyšívám na čepice. Nejsem plátce DPH. Velikost výšivky až 140x200 mm

Web: www.strojovevysivky.cz

Další související informace

Cool boutique

společenské šaty, oděvy, šaty do tanečních – Šaty pro každou příležitost - společenské šaty, do tanečních, na denní nošení. Vždy v malých sériích přímo z Los Angeles. Kamenné obchody i internetový prodej. Dále u nás naleznete společenské boty, doplňky, společenské kabelky a bižuterii.

Home Credit kalkulačka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – V nesnázích potřebujete peníze především rychle. Schválení žádosti o půjčku proto trvá jen několik minut. Home Credit je jednou z mále společností která vyřizuje půjčky ihned. Peníze z půjčky budete mít k dispozici do 5 dnů. Půjčit si můžete libovolnou částku od 10.000 do 150.000 korun. Dobu splatnosti si samozřejmě volíte také vy.

Vyšívání Stružka

Strojové vyšívání, výšivky, nášivky, Prostějov, te – Naše firma působí v oblasti strojového vyšívání pro firmy, kolektivy i jednotlivce. Zhotovujeme kvalitní nášivky, výšivky, aplikované výšivky, plastické výšivky, výšivky v kombinaci se sublimačním tiskem (3D)a to jak na hotové výrobky - trika, čepice, šály, ručníky, bundy, svetry - tak i na různé druhy materiálu od jemných saténů až po těžké kůže či koberečky do automobilů.

Načítání trvalo 2.3482 sekund.