+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Strojové výšivky

Klíčová slova: strojové výšivky,loga,kapesníčky do tanečních

E-mail: jirinazemanova@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervence 2010

Popis: Váš vlastní námět LOGA zpracuji programem v počítači. Vyšívám KAPESNÍČKY do tanečních!! Vyšívám jednotlivě i malé série. Aplikace, nášivky, znaky, emblémy, jmenovky a domovenky, nápisy, monogramy, prostírání, dečky, ubrusy a jiné dekorace. Také na oděvní díly a hotové výrobky, trička, polokošile, mikiny, ručníky a osušky,na gastronomický textil, pracovní oděvy, košile, bundy bez podšívky a flízové, dětské a kojenecké oděvy a prádlo a celou řadu dalšího zboží. VÝŠIVKY na RIFLE, riflové bundy, oprava poškozeného oděvu výšivkou. Programuji výšivky do různých vyšívacích formátů pro vyšívací stroje na zakázku. Velký výběr hotových výšivek. Nevyšívám na čepice. Nejsem plátce DPH. Velikost výšivky až 140x200 mm

Web: www.strojovevysivky.cz

Další související informace

Home Credit online půjčka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – Společnost Home Credit a.s. patří na našem nebankovním trhu mezi zavedené a stabilní firmy, které poskytují svým klientům rychlé a levné online půjčky. Už nemusíte dlouhodobě šetřit proto, abyste měli k dispozici potřebnou částku peněz.

Kreativka, s.r.o.

marketing, reklama, internet, tisk – Nabízíme tvorbu působivých a efektivních internetových prezentací, reklamních materiálů a polepů. Připravujeme analýzy či celé marketingové kampaně. Naší specializací jsou sociální sítě a jejich využití pro váš prospěch. Přesvědčte se.

Pradlo - spodni-pradlo

spodní, prádlo, plavky, oblečení, podprsenky – Značkové spodní prádlo, podprsenky a plavky pro ženy které se chtějí líbit. Módní trendy a nejnovější kolekce z oblasti dámského a pánského oblečení. Jaké oblečení, prádlo a plavky jsou právě v módě. Jak vybrat správnou velikost a značku.

Načítání trvalo 0.0537 sekund.