+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Strojové výšivky

Klíčová slova: strojové výšivky,loga,kapesníčky do tanečních

E-mail: jirinazemanova@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervence 2010

Popis: Váš vlastní námět LOGA zpracuji programem v počítači. Vyšívám KAPESNÍČKY do tanečních!! Vyšívám jednotlivě i malé série. Aplikace, nášivky, znaky, emblémy, jmenovky a domovenky, nápisy, monogramy, prostírání, dečky, ubrusy a jiné dekorace. Také na oděvní díly a hotové výrobky, trička, polokošile, mikiny, ručníky a osušky,na gastronomický textil, pracovní oděvy, košile, bundy bez podšívky a flízové, dětské a kojenecké oděvy a prádlo a celou řadu dalšího zboží. VÝŠIVKY na RIFLE, riflové bundy, oprava poškozeného oděvu výšivkou. Programuji výšivky do různých vyšívacích formátů pro vyšívací stroje na zakázku. Velký výběr hotových výšivek. Nevyšívám na čepice. Nejsem plátce DPH. Velikost výšivky až 140x200 mm

Web: www.strojovevysivky.cz

Další související informace

Grafické studio

Samolepky, reklama, tisk – V současnosti disponuje kompletním arzenálem technologií pro velkoplošný exteriérový a interiérový tisk. Pokud potřebujete samolepky, cedule, bannery (plachty), polep automobilů a další, neváhejte se na nás obrátit.

Chudnutie

cviky na chudnutie,chudnutie – Chudnutie - návody a rady ako sa vysporiadať s obezitou - nadváhou a ako najľahšie schudnúť. Efektívne cviky na vytvarovanie postavy a zníženie hmotnosti. Účinné cviky na brucho, zadok, ramená a chrbát..

Jindřich Musil - textil

deka, povlečení – V roce 1990 jsme začali s vybavováním hotelových a restauračních interiérů produkty, jako jsou deky a polštáře, povlečení, prostěradla, přikrývky, osušky, závěsy atd., textilem zásobujeme významné české hotely a restaurace.

Načítání trvalo 0.0694 sekund.