+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Svatební a společenské ša

Klíčová slova: svatební šaty, společenké šaty

E-mail: +420 222 518517

Datum vloľení do katalogu: 30. prosince 2007

Popis: Prodáváme luxusní svatební šaty šité exclusivně přímo pro nevěstu za cenu běžného půjčovného. Výška ani velikost vás u nás neomezuje. Provádíme drobné úpravy dle vašeho přání včetně barvy šatů. Prodáváme také společenské šaty.

Web: www.svatebni-saty-whiteleaf.cz

Další související informace

Svatební šaty

plesové šaty, svatební šaty, společenské šaty – Stránky si kladou za cíl co nejvíce Vás informovat o veškerých možnostech svatebních i společenských šatů. Jsou určeny pro Vaše poznání o společenských šatech, plesových šatech a svatebních šatech....

Společenské šaty

svatební šaty, společenské šaty, plesové šaty – Exklusivní svatební šaty a společenské šaty Salon Sofia Kladno. Půjčovna a prodejna svatebních šatů a společenských šatů. Široký výběr večerních a plesových šatů, maturitních šatů a pánských svatebních obleků. Nabízíme i šaty pro družičky a svatební obuv.

Svatební šaty

Svatební šaty, levné svatební šaty, svatební šaty – Stránky svatební šaty obsahují informace o typech svatebních šatů, výběru vhodného střihu šatů pro malé i vysoké ženy, pro plnoštíhlé i těhotné. Dále zde najdete doplňky ke svatebním šatům - závoje, korunky, šperky, rukavice a další informace.

Načítání trvalo 0.0909 sekund.