+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Světelná reklama

Klíčová slova: světelná reklama,reklama světelná,světelné nápisy

E-mail: sltechnology-reklama@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ?nora 2012

Popis: Výroba světelné reklamy a světelné nápisy. Prodej led obrazovky a led panely. Intalace světelných reklam: světelné box,svítící reklamy a jiné. Reklama světelné vyrobená vč. nosné konstrukce se statickm posudkem.

Web: www.sltechnology.cz

Další související informace

FlashFrame

popisovací LED tabule, Světelná reklama, LED svítí – FlashFrame LED tabule je zářící tabule určená k popisování, která rozzáří Váš nápis jako neon. K tomu je využita nejmodernější LED TECHNOLOGIE. Na výběr máte ze sedmi barev, které můžete využít k osvětlení nápisu.

Home Credit online půjčka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – Společnost Home Credit a.s. patří na našem nebankovním trhu mezi zavedené a stabilní firmy, které poskytují svým klientům rychlé a levné online půjčky. Už nemusíte dlouhodobě šetřit proto, abyste měli k dispozici potřebnou částku peněz.

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Načítání trvalo 0.0576 sekund.