+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Svíčky ze včelího vosku

Klíčová slova: svíčky, včelí, přírodní, ruční, mezistěny, vosk

E-mail: ajka.novotna@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 5. ?ervence 2011

Popis: Výroba a prodej svíček ze včelího vosku. Svíčky jsou zcela přírodní v několika barevných variacích a v mnoha tvarech. Jedná se o ruční výrobu. Zajišťujeme také dárkové sady dle přání zákazníka. Dodání po celé ČR i do zahraničí.

Web: www.vceli-svicky.webnode.cz

Další související informace

Afinis - Tesnenia

tesnenie, tesnenia, tesniaca technológia, výroba – Afinis Group s.r.o. je lídrom na trhu v dodávke a riešení problémov v oblasti tesnení a tesniacich technológií . Ponúka viac ako 40.000 položiek pre potreby priemyslu, údržby, servisov, ako i ostatných oblastiach podnikania.

Plyn

plyn, zemní plyn, dodavatelé plynu, ceny plynu – Již několik let mají domácnosti i firmy v ČR možnost,aby bezplatně změnili svého dodavatele zemního plynu. Pro většinu z nich jsou nejdůležitějším argumentem při tomto výběru pravděpodobně náklady.

Prodej pelet z pilin

peletky z pilin,peletky ze slámy,podestýlka,výroba – Firokrpa s.r.o. - Výroba a prodej peletek z pilin a slámy a podestýlek pro domácí chovnou zvěř (králíky, morčata, křečky atd.). Podestýlka je z přírodnho materiálu, vysoce savá, bezprašná a absorbuje pachy.

Načítání trvalo 0.0796 sekund.