+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Techo

Klíčová slova: kancelářský nábytek

E-mail: info@techo.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ?ervence 2010

Popis: Skupina TECHO je leaderem v oboru poskytování komplexních služeb v oblasti vybavování komerčních interiérů ve střední a východní Evropě a zároveň významným výrobcem kancelářského nábytku v České republice. Od roku 2005 je součástí přední nizozemské nábytkářské skupiny ROYAL AHREND NV.

Web: www.techo.cz

Další související informace

Nábytek na míru

Nábytek na míru, nábytek na zakázku, nábytek – Nábytek na míru - Kancelářský, bytový, ratanový a kuchyňský nábytek na zakázku. Nábytek do dětských i obývacích pokojů, do ložnice, vestavěné skříně, jídelní stoly a židle, barové židle, interierové doplňky. Zakázková výroba nábytku a návrhy interiérů.

Nábytek Praha 10

Nábytek Praha 10, sedací nábytek Praha 10, Praha – Nábytek Praha 10: sedací nábytek, jídelní stoly, čalouněné židle, lustry, nábytek Praha. Sedací nábytek z ohýbaného bukového dřeva, jídelní stoly, čalouněné židle i kožené židle, lustry pro náročného zákazníka za přijatelnou cenu. Široký výběr, od jednoduchých celodřevěných židlí až po luxusní čalouněná křesla a taburety.

Super nábytek v kostce

bytové zařízení, kancelářský nábytek – Hledáte vhodný nábytek do kanceláře, bytu, nebo na zahradu? Super nábytek nabízí ucelený přehled typů nábytku jeho kvalit a praktičnosti. Sedací vaky, zahradní nábytek, kancelářský nábytek a interiérový nábytek v kostce.

Načítání trvalo 0.0800 sekund.