+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Techo

Klíčová slova: kancelářský nábytek

E-mail: info@techo.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ?ervence 2010

Popis: Skupina TECHO je leaderem v oboru poskytování komplexních služeb v oblasti vybavování komerčních interiérů ve střední a východní Evropě a zároveň významným výrobcem kancelářského nábytku v České republice. Od roku 2005 je součástí přední nizozemské nábytkářské skupiny ROYAL AHREND NV.

Web: www.techo.cz

Další související informace

NOVATRONIC školní a kance

školní nábytek, kancelářský nábytek – Vyrábíme školní a kancelářský nábytek. Dále nábytek na míru včetně montáže. Specializujeme se na školní židle, žákovské lavice, katedry, počítačové a kancelářské stoly, šatní skříně, lavičky, tabule, regály, plechový nábytek, dílenské stoly, sklopná sedadla, posluchárny, jídelny, odborné učebny.

Kanclíky.cz - nábytek a židle pro vaši kancelář.

kancelářské židle, kancelářský nábytek – Specialista pro řešení interiéru vaší kanceláře. Prodej kancelářského nábytku a kancelářských židlí, převážně tuzemských výrobců. Dovezeme, smontujeme, zařídíme. Obraťe se na nás. Cenu vymyslíme společně.

Kancelářský nábytek

kancelářský nábytek – Prodáváme široký sortiment kancelářského nábytku. U nás nalaznete kancelářské židle na kolčkách, pracovní stoly, pohovky do pracoven. Atraktivní a aktuální nabídky. Prodáváme široký sortiment kancelářského nábytku. U nás nalaznete kancelářské židle na kolčkách, pracovní stoly, pohovky do pracoven. Atraktivní a aktuální nabídky.

Načítání trvalo 0.0781 sekund.