+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Techo

Klíčová slova: kancelářský nábytek

E-mail: info@techo.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ?ervence 2010

Popis: Skupina TECHO je leaderem v oboru poskytování komplexních služeb v oblasti vybavování komerčních interiérů ve střední a východní Evropě a zároveň významným výrobcem kancelářského nábytku v České republice. Od roku 2005 je součástí přední nizozemské nábytkářské skupiny ROYAL AHREND NV.

Web: www.techo.cz

Další související informace

Kancelářský nábytek

kancelářský nábytek – Kancelářský nábytek NO+BL - Nabízíme Vám tento široký sortiment: kancelářský nábytek, kancelářské židle, sedací soupravy, bytový nábytek, doplňky a také e-shop kancelářského nábytku či kancelářských židlí.

NOVATRONIC školní a kance

školní nábytek, kancelářský nábytek – Vyrábíme školní a kancelářský nábytek. Dále nábytek na míru včetně montáže. Specializujeme se na školní židle, žákovské lavice, katedry, počítačové a kancelářské stoly, šatní skříně, lavičky, tabule, regály, plechový nábytek, dílenské stoly, sklopná sedadla, posluchárny, jídelny, odborné učebny.

Markis - levný nábytek

levný rustikální nábytek holandský Děčín Fedorová – Levný bazar nábytku. Prodáváme rustikální stylový nábytek holandský, levný nábytek moderní, nábytek z masivu, na ploše 1200 m2. Doprava pro celou ČR. Provozujeme též klasický bazar nábytku. Vše skladem. Okamžitý odběr zboží.

Načítání trvalo 0.0707 sekund.