+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

TIMBERLAND a. s.

Klíčová slova: protihlukové stěny, protihlukové panelely, hluk

E-mail: info@timberland-cz.com

Datum vloľení do katalogu: 8. ?ervna 2008

Popis: Timberland, a.s. vyrábí protihlukové panely a protihlukové stěny. Protihlukové panely TIMBERLAND jsou celosvětově unikátním řešením pohlcování dopravního hluku patentovaným tvarem i konstrukcí reliéfových latí.

Web: www.timberland-cz.com

Další související informace

Montáž sádrokartonu

výstavby domů, rekonstrukce, vestavby, stěny, – Provádíme kompletní stavební dodávky půdních vestaveb na klíč, jak zcela nové realizace, tak i rekonstrukce stávajících prostor. Dále provádíme rekonstrukce bytových i nebytových prostor, opravy a zateplování fasád, výstavby RD na klíč, obklady, dlažby, sádrokartóny, malířské i natěračské práce. Naši pracovníci Vám také bezplatně pomohou se zajištěním financování Vaší rekonstrukce, či stavby. Jsme v seznamu odborných dodavatelů a vyřizujeme státní dotace projektu ,, zelená úsporám". Naše firma působí výhradně v Olomouckém kraji, reference na naší práci můžete získat od stovek spokojených zákazníků.

Obývací stěny - infoweb

obývací stěny, obývací stěny na míru – Obývací pokoj je místností, kterou z Vašeho bytu využíváte asi nejvíce. Dominantou každého obýváku je obývací stěna nebo obývací sestava. Navštivte náš web, a dozvíte se, jak ji správně vybrat třeba i obývací stěny na míru a tím zútulnit celý byt.

Načítání trvalo 2.6192 sekund.