+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

TIMBERLAND a. s.

Klíčová slova: protihlukové stěny, protihlukové panelely, hluk

E-mail: info@timberland-cz.com

Datum vloľení do katalogu: 8. ?ervna 2008

Popis: Timberland, a.s. vyrábí protihlukové panely a protihlukové stěny. Protihlukové panely TIMBERLAND jsou celosvětově unikátním řešením pohlcování dopravního hluku patentovaným tvarem i konstrukcí reliéfových latí.

Web: www.timberland-cz.com

Další související informace

Obývací stěny, nábytkové

Obývací stěny, obýbací stěna, nábytkové sestavy – U nás můžete nakoupit obývací stěny. Nabízíme modifikovatelné obývací stěny v moderním designe za velmi přitažlivé ceny. Možnost nechat si vyrobit obývací stěnu na míru.Obývací stěny, nábytkové sestavy - obyvacie-steny.sk

Promark nábytek

nábytek, obývací stěny, o – E-shop Promark nábytek - Nabízíme obývací stěny, sektorový nábytek, sedací soupravy, pohovky, ložnice, postele, stolky, skříně, komody,nábytek, obývací stěny, sedací soupravy rozkládací, sedačky do obýváku.

Obývací stěny a sestavy

obývací stěny sestavy, levné obývací stěny, sedací – Nábytek Čertovina eshop. Obývací stěny, sedací soupravy, komody, dětský nábytek. Slevy,levný nábytek Obývací stěny a sestavy nabízí v široké nabídce Nábytek Čertovina. Obývací stěny různých dezénů, rozměrů obývací sestavy s možností rozšíření o další části nábytku obývacího pokoje. V nabídce jsou moderní obývací stěny a sestavy, obývací stěny z masivu i levné prvky obývacích stěn z lamina. Barevné provedení obývací stěny je možné přizpůsobit celkové koncepci obývacího pokoje, od čistě bílé, přes světlé odstíny dřeva až po tmavé sestavy, vhodné zejména pro kancelářské sestavy nábytku. Obývací stěny a sestavy je možné vidět přímo na prodejnách Nábytek Čertovina (Hlinsko, Svitavy). Vámi nakonfigurované obývací stěny v provedeních, které nemáme skladem, vyrobíme na zakázku nejpozději do 5 týdnů.

Načítání trvalo 0.0608 sekund.