+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

TIMBERLAND a. s.

Klíčová slova: protihlukové stěny, protihlukové panelely, hluk

E-mail: info@timberland-cz.com

Datum vloľení do katalogu: 8. ?ervna 2008

Popis: Timberland, a.s. vyrábí protihlukové panely a protihlukové stěny. Protihlukové panely TIMBERLAND jsou celosvětově unikátním řešením pohlcování dopravního hluku patentovaným tvarem i konstrukcí reliéfových latí.

Web: www.timberland-cz.com

Další související informace

Šanc akustika

odhlučnění, akustika, protihlukové úpravy, hluk – Šanc akustika dodává kompletní řešení pro kontrolu a omezování hluku v průmyslových provozech a jiných provozech, na stavbách, kancelářích, splečenských sálech, apod. Nabízíme protihlukové kryty a akustické úpravy na klíč. Protihluková opatření, odhlučnění - návrh, výpočet, dodávka a montáž.

E-byvanie.sk

bydlení, nábytek, obývací stěny, kuchyně, tapety – Online prodej nábytku, digestorů, kuchynských dřezů, kuchynských linek, tapet, obývacích izeb a zařízení pro domácnost od renomovaných výrobců ve vysoké kvalitě zpracování za přijatelné ceny z pohodlí Vašeho domova.

Sklenářství Brno

sklenářství, brno, skleněné stěny, barevná skla – Sklenářství Brno Rosprim, provádíme veškeré sklenářské práce do celé České republice, mezi naši hlavní náplň patří celoskleněné stěny,zasklívání, celoskleněné dveře. Jako doplňkovou službu nabízíme barevná skla.

Načítání trvalo 2.8235 sekund.