+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

TIMBERLAND a. s.

Klíčová slova: protihlukové stěny, protihlukové panelely, hluk

E-mail: info@timberland-cz.com

Datum vloľení do katalogu: 8. ?ervna 2008

Popis: Timberland, a.s. vyrábí protihlukové panely a protihlukové stěny. Protihlukové panely TIMBERLAND jsou celosvětově unikátním řešením pohlcování dopravního hluku patentovaným tvarem i konstrukcí reliéfových latí.

Web: www.timberland-cz.com

Další související informace

LUČ, s.r.o.

nabytek, kuchyne, steny, vestavene, na miru – Kvalitní nábytek na míru ze dřeva i lamina. Kuchyně, ložnice, vestavěné stěny, celé kanceláře - cokoliv si budete přát. Návrh v 3D při nezávazné objednávce ZDARMA! Naši technici k Vám dojedou, vše změří a navrhnou vám optimální řešení pro Váš dům či byt. Doprava a montáž také ZDARMA! Do vestavěných stěn a kuchyní nabídneme i spotřebiče, máme široký výběr výrobců a typů. Firma sídli v Sázavě u Lanškrouna, působí ale po celé ČR, zejména ve Východních Čechách a na Moravě.

Celoskleněné dveře

celoskleněné dveře, celoskleněné stěny, skleněné – Celoskleněné dveře Brno dodavatel a výrobce celoskleněných dveří, stěn, zábradlí, schodišť a jiných skleněných prvků po celé České republice. Používíme kování pro celoskleněné systémy s celosvětovou obchodní sítí.

Obývací stěny a sestavy

obývací stěny sestavy, levné obývací stěny, sedací – Nábytek Čertovina eshop. Obývací stěny, sedací soupravy, komody, dětský nábytek. Slevy,levný nábytek Obývací stěny a sestavy nabízí v široké nabídce Nábytek Čertovina. Obývací stěny různých dezénů, rozměrů obývací sestavy s možností rozšíření o další části nábytku obývacího pokoje. V nabídce jsou moderní obývací stěny a sestavy, obývací stěny z masivu i levné prvky obývacích stěn z lamina. Barevné provedení obývací stěny je možné přizpůsobit celkové koncepci obývacího pokoje, od čistě bílé, přes světlé odstíny dřeva až po tmavé sestavy, vhodné zejména pro kancelářské sestavy nábytku. Obývací stěny a sestavy je možné vidět přímo na prodejnách Nábytek Čertovina (Hlinsko, Svitavy). Vámi nakonfigurované obývací stěny v provedeních, které nemáme skladem, vyrobíme na zakázku nejpozději do 5 týdnů.

Načítání trvalo 2.5406 sekund.