+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

TISK levně

Klíčová slova: tisk, tiskoviny, levný tisk

E-mail: pavlina.smrzova@medialevne.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ledna 2010

Popis: Levný tisk veškerých tiskovin - tisk letáků, tisk brožur, tisk katalogů, tisk ceníků apod. Možnost expresního tisku a osobního odběru v Praze. Levný tisk pro každého, navštivte naše stránky a zadejte nezávaznou poptávku.

Web: http://www.tisklevne.cz

Další související informace

Knihařské práce Zapletal

tisk,polygrafie,letáčky,knihy,ofset,digitálny tisk – V polygrafii se pohybuji už dvacet let a za tu dobu jsem prošel od manuální práce v knihárně mnohými jinými odvětvími v různých firmách, které všechny souvisely s výrobou až k samotnému vytváření technologie postupu výroby. Hlavním předmětem zájmu je tisk ofsetem a digitálem, v kooperaci pak I jiné technologické postupy, pokud si to výrobek vyžaduje. V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Palety, europalety

Palety, Europalety – Europalety jsou nejčastěji používanou logistickou pomůckou. Rozměr europalety i pevnost je navržen tak, aby odpovídal mezinárodním normám. Standardní palety jsou vhodné především pro firmy, kterým se palety nevrací. Atypické palety jsou určeny zejména k tomu, aby rozměr palety vyhovoval svými rozměry požadavkům na skladování. Opravy palet probíhají tak, že se nahrazují poškozené nebo chybějící díly palet.

Načítání trvalo 0.0653 sekund.