+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Topné desky Subsystem

Klíčová slova: topné desky

E-mail: webadmin@market.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. srpna 2010

Popis: Největší evropský výrobce průmyslových topných těles. Nabízíme trysková topná tělesa, topné pásy, topné desky, pásy pro ohřev sudů, topná tělesa, infrazářiče a další výrobky. Používáme nejmodernější výrobní technologie. Všechna topná tělesa vyrábíme také dle zákaznické specifikace.

Web: www.acim-jouanin.cz/

Další související informace

Otopné žebříky do koupeln

žebříky do koupelny, koupelnová tělesa, topné žebř – Prodej kvalitních topných koupelnových žebříků se slevou. Kamenná prodejna v Praze, topná tělesa PMH, Kermi, Cordivari.žebříky do koupelny, koupelnová tělesa, topné žebříky, PMH, Kermi, Cordivari, žebříky do koupelny, koupelnová tělesa, topné žebříky, PMH, Kermi, Cordivari

Sklenářství Legát

Skleněné obklady,skleněné pracovní a stolové desky – Výrobce originálních barevných skleněných obkladů PS Glass. Skleněné obklady za kuchyňskou linku, barevné skleněné pracovní a stolové desky. Možnost použít do obkladu fotomotiv. Celoskleněné dveře s možností úpravy pískováním, či vitráží. Skleněné dělící stěny.

VSS s.r.o.

Plasty Ostrava, plastové desky a tyče, Polytan – Firmy soustřeďující se na prodej plastových výrobků nejen v oblasti Ostravy, ale v celé ČR. Mezi základní produkty patří plastové desky a tyče a taktéž Polytan a polyamid. Alkalický polyamid je termoplastický materiál, který díky svým vlastnostem – tvrdosti, pevnosti, houževnatosti a malému kluznému odporu – splňuje většinu požadavků na použití konstrukčních plastů.

Načítání trvalo 0.0587 sekund.