+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Topné desky Subsystem

Klíčová slova: topné desky

E-mail: webadmin@market.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. srpna 2010

Popis: Největší evropský výrobce průmyslových topných těles. Nabízíme trysková topná tělesa, topné pásy, topné desky, pásy pro ohřev sudů, topná tělesa, infrazářiče a další výrobky. Používáme nejmodernější výrobní technologie. Všechna topná tělesa vyrábíme také dle zákaznické specifikace.

Web: www.acim-jouanin.cz/

Další související informace

OSB desky

OSB desky – OSB desky jsou konstrukční dřevoštěpkové stavební dílce. V případě OSB 3, jsou vlhku odolné. Udané ceny jsou za 1m2 nebo za 1ks, to poznáte v nadpisu produktu. Velký formát OSB desky 2500x1250 mm je bez perodrážky.

Vinyllo.cz - svět vinylov

vinylove desky – Vinyllo.cz - svět vinylových LP desek, Vinyllo.cz - svět vinylových LP desek, Vinyllo.cz - svět vinylových LP desek, Vinyllo.cz - svět vinylových LP desek, Vinyllo.cz - svět vinylových LP desek, Vinyllo.cz - svět vinylových LP desek

VSS s.r.o.

Plasty Ostrava, plastové desky a tyče, Polytan – Firmy soustřeďující se na prodej plastových výrobků nejen v oblasti Ostravy, ale v celé ČR. Mezi základní produkty patří plastové desky a tyče a taktéž Polytan a polyamid. Alkalický polyamid je termoplastický materiál, který díky svým vlastnostem – tvrdosti, pevnosti, houževnatosti a malému kluznému odporu – splňuje většinu požadavků na použití konstrukčních plastů.

Načítání trvalo 1.5859 sekund.