+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

TPV-interier

Klíčová slova: truhlářství, nábytek, kuchyně, vestavěné skříně

E-mail: info@tpv-interier.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ledna 2011

Popis: irma TPV-INTERIER se zabývá zakázkovou truhlářskou výrobou. Vyrábíme především kancelářský a hotelový nábytek, dětský nábytek, kuchyně, vestavěné skříně, obývací pokoje. Mimo jiné navrhujeme komplexní řešení a design interiérů u komerčních i nekomerčních prostor. Zajišťujeme vybavení provozoven, penzionů a hotelů. Spolupracujeme s vybranými architekty a stavebními firmami.

Web: www.tpv-interier.cz

Další související informace

Josef Tománek, Dřevona

dveře, požární, bezpečnostní, atest, kuchyně, okna – Vyrábíme dveře požární, včtetně atestu, vnitřní, venkovní, vchodové, kuchyně, včetně grafického návrhu, kuchyňské linky, schody, schodiště, plot, obložení, dřevěné, vestavěné skříně, nábytek z lamina, z masivu, stůl, repliky starožitného nábytku, okna

Duda truhlářství

truhlářství,výroba nábytku,kuchyně,úprava dřeva – Rodinná firma Duda Truhlářství působí na trhu řadu let a zaměřujeme se na výrobu kvalitního nábytku a vybavení interiérů. Nabízíme zakázkovou výrobu: kuchyňské linky, bytového nábytku, kancelářského nábytku, koupelnového nábytku. Provádíme také rustikální úpravy dřeva, opravy a dokončovací práce.

Domov na míru

kuchyně Brno, nábytek Brno, vestavěné skříně – Zakázková výroba nábytku, kuchyní, vestavěných skříní na míru. Pokládka plovoucích laminátových i masivních podlah. Výroba a montáž dveří a obložkových zárubní. Vše v Brně a okolí za příjemné ceny. Kontaktujte nás.

Načítání trvalo 0.0868 sekund.