+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tranza Strojírny a.s.

Klíčová slova: tryskání vstupního materiálu, řezání plamenem

E-mail: lucka.kosarova@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 28. ??jna 2008

Popis: Tranza strojírny a.s. se zaměřuje na zakázkovou strojírenskou výrobu zejména v oblastech drcení kamene a zpracování stavebního odpadu, jeřábových konstrukcí, podvalníků nákladních aut a dynamicky namáhaných ocelových konstrukcí.

Web: www.tranza-strojirny.cz/cs/

Další související informace

Kovo Staněk - Tryskací za

tryskací zařízení, tryskací zařízení, řezání – Firma specializující na výrobu tryskacích zařízení. Firma specializující na výrobu tryskacích zařízení. Firma specializující na výrobu tryskacích zařízení. Firma specializující na výrobu tryskacích zařízení.

Portál pro výrobu iDílna

řezání laserem, řezání vodním paprskem – Moderní cesta, k vytvoření vlastního specifického výrobku či náhradního dílu. Na základě výkresu či schématu vyrobíme požadovaný prvek z jakýchkoli dostupných materiálů. Vícekroková objednávka uživatele provede postupně volbou rozměrů, materiály, povrchem a ukončovacími úpravami.

Tryskání suchým ledem.

Tryskání , suchý led, abrazivo, čištění – Čištění suchým způsobem - technologie čištění suchým ledem.Tryskání suchým ledem s možností připojení abraziva (balotina, korund zirkon blast, Garner). Výroba a prodej suchého ledu (na čerstvosti nám záleží !)

Načítání trvalo 2.6803 sekund.