+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tranza Strojírny a.s.

Klíčová slova: tryskání vstupního materiálu, řezání plamenem

E-mail: lucka.kosarova@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 28. ??jna 2008

Popis: Tranza strojírny a.s. se zaměřuje na zakázkovou strojírenskou výrobu zejména v oblastech drcení kamene a zpracování stavebního odpadu, jeřábových konstrukcí, podvalníků nákladních aut a dynamicky namáhaných ocelových konstrukcí.

Web: www.tranza-strojirny.cz/cs/

Další související informace

Řezání laserem

Řezání laserem, laser, řezání, ohýbání – Provádíme řezání plechů laserem na stroji AMADA LC 3015 X1 (ocel, nerez, hliník, mosaz) a CNC ohýbání na ohraňovacím lisu AMADA HFE 100-3. Dále provádíme: vrtání, závitování, svařování, frézování, soustružení, lakování a další konečné úpravy materiálu.

Portál pro výrobu iDílna

řezání laserem, řezání vodním paprskem – Moderní cesta, k vytvoření vlastního specifického výrobku či náhradního dílu. Na základě výkresu či schématu vyrobíme požadovaný prvek z jakýchkoli dostupných materiálů. Vícekroková objednávka uživatele provede postupně volbou rozměrů, materiály, povrchem a ukončovacími úpravami.

Prodej hutního materiálu

prodej hutního materiálu, stavebního řeziva – Společnost Sapoušek spol. s.r.o. se již od počátku své existence zaměřuje na prodej hutního a spojovacího materiálu. Kromě toho nabízí také stavební řezivo a autodopravu v regionu Znojmo, Břeclav a okolí.

Načítání trvalo 2.8791 sekund.