+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tranza Strojírny a.s.

Klíčová slova: tryskání vstupního materiálu, řezání plamenem

E-mail: lucka.kosarova@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 28. ??jna 2008

Popis: Tranza strojírny a.s. se zaměřuje na zakázkovou strojírenskou výrobu zejména v oblastech drcení kamene a zpracování stavebního odpadu, jeřábových konstrukcí, podvalníků nákladních aut a dynamicky namáhaných ocelových konstrukcí.

Web: www.tranza-strojirny.cz/cs/

Další související informace

Řezání laserem, popis laserem

Nabízíme řezání laserem, popis laserem, gravír – Nabízíme řezání laserem, popis laserem, gravírování, vysekávání - děrování a zároveň jsme zaměřeni výrobním programem na ocel, nerez, hliník, mosaz, plast, sklo, dřevo a činnost mi s tím související a vytváříme předměty s nezmazatelným značením.

Portál pro výrobu iDílna

řezání laserem, řezání vodním paprskem – Moderní cesta, k vytvoření vlastního specifického výrobku či náhradního dílu. Na základě výkresu či schématu vyrobíme požadovaný prvek z jakýchkoli dostupných materiálů. Vícekroková objednávka uživatele provede postupně volbou rozměrů, materiály, povrchem a ukončovacími úpravami.

Alcom Alval s.r.o.

Tvarové řezání vodním paprskem, vodní paprsek – Tvarové řezání vodním paprskem. Velkoobchod s hliníkovými polotovary. První český výrobce frézovaných, hliníkových desek. Všechny polotovary jsme schopni dělit na Vámi požadované rozměry. Kompletní sortiment skladem.

Načítání trvalo 0.0684 sekund.