+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Truhlářské a stavební řezivo, KVH, BSH, obklady - prodej a porez

Klíčová slova: stavební řezivo, prodej stavebního řeziva, prkna,

E-mail: mpholz@freemail1.eu

Datum vloľení do katalogu: 1. dubna 2014

Popis: "MP - HOLZ firma z Bolešova vám dodá stavební řezivo, dřevěné desky, střešní latě, fošny, hranoly, tatranský a srubový profil, desky na krovy, krovy na míru či palivové dřevo. Porézní dřeva děláme i na objednávku, zajistíme i dovoz dřeva. V nabídce máme i hoblované řezivo, vazníky na krov, dlážkovica, štípané dřevo a dřevo na vytápění, hoblované a nehoblované dřevo a různé druhy dřevěných obkladů. Stavební a truhlářské řezivo zpracujeme z dřevin smrk, modřín, borovice, buk, dub, topol a jiné. Možnost objednat různé délky hranolů a různé opracování dřeva.

Web: www.mpholz.sk

Další související informace

MZobchod

Prodej elektrospotřebičů, zahradních dekorací, – Prodej elektrospotřebičů, zahradních dekorací, jezírkové folie, oděvy, spodní prádlo, audio-video, plazmy, lcd, tunery, autosubwofery, klimatizace, zahrada, lednice, pračky, mikrovlné trouby, mobilní telefony

Citrusy

citrus, citrusy, prodej citrusů, citrusy prodej, – Široký výběr pokojových rostlin z naší nabídy exotických rostlin a citrusů. Můžete vybírat osobně, nebo si nechat zaslat na dobírku poštou. Rostliny zasíláme spousty let, máme velké zkušenosti s pěstováním pokojových rostlin. Při zasílání rostlin nehrozí žádná újma.

Stavebniny Jihlava

Stavebniny Jihlava, prodej stavebního materiálu – Stavebniny H2Plus nabízí prodej stavebního materiálu p?edevším v regionu Jihlava. Krom? prodeje stavebnin firma H2Plus provozuje i p?j?ovnu stavebního vybavení. Stavebniny H2Plus nabízí prodej stavebního materiálu p?edevším v regionu Jihlava. Krom? prodeje stavebnin firma H2Plus provozuje i p?j?ovnu stavebního vybavení.

Načítání trvalo 0.1038 sekund.