+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Truhlářské a stavební řezivo, KVH, BSH, obklady - prodej a porez

Klíčová slova: stavební řezivo, prodej stavebního řeziva, prkna,

E-mail: mpholz@freemail1.eu

Datum vloľení do katalogu: 1. dubna 2014

Popis: "MP - HOLZ firma z Bolešova vám dodá stavební řezivo, dřevěné desky, střešní latě, fošny, hranoly, tatranský a srubový profil, desky na krovy, krovy na míru či palivové dřevo. Porézní dřeva děláme i na objednávku, zajistíme i dovoz dřeva. V nabídce máme i hoblované řezivo, vazníky na krov, dlážkovica, štípané dřevo a dřevo na vytápění, hoblované a nehoblované dřevo a různé druhy dřevěných obkladů. Stavební a truhlářské řezivo zpracujeme z dřevin smrk, modřín, borovice, buk, dub, topol a jiné. Možnost objednat různé délky hranolů a různé opracování dřeva.

Web: www.mpholz.sk

Další související informace

kosačky

kosačky - prodej – kosačky - prodej kosačky - prodej kosačky - prodej kosačky - prodej kosačky - prodej kosačky - prodej kosačky - prodej kosačky - prodej kosačky - prodej kosačky - prodej kosačky - prodej kosačky - prodej kosačky - prodej kosačky - prodej kosačky - prodej kosačky - prodej

Dušan Hrdina

Starožitnosti, Výkup starožitností, Prodej – Zájem o starožitnosti a starožitný nábytek v dnešní době stoupá. Starožitnosti a starožitný nábytek dnes už nekupují jen sběratelé a milovníci umění, ale i běžní zákazníci jako dárek pro radost. Prodej starožitností a starožitného nábytku je činnost, kterou se naše firma zabývá. Na naší prodejně máme mnoho vzácných a krásných kousků starožitného nábytku.

Načítání trvalo 3.3847 sekund.