+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Truhlářství Jan Větříček

Klíčová slova: truhláři,kuchyne,postele,interier,nábytek,skřině

E-mail: HARDFLOOR@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ??jna 2010

Popis: Společnost Jan Větříček , díky zkušeným truhlářům vyrábí a instaluje vybavení domů, bytů, kanceláří či restaurací. Dále společnost nabízí výrobu kuchyňských linek,stolů a židlí, šatních skříní, ložnic, postelí, dětského nábytku, koupelen, polic a dalších nezbytných součástí vybavení interiéru. Výroba je individuální a klade důraz na uspokojení estetických i praktických potřeb konkrétního zákazníka. Proto výrobě předchází konzultace, zaměření místa a cenová nabídka. Ze široké škály materiálů od masivu po lamino si každý jistě vybere.

Web: www.janvetricek.wz.cz

Další související informace

DŘEVĚNÉ HRAČKY

dřevěné hračky,dětské postýlky,nábytek,houpadla – Vyrábíme kvalitní dřevěné hračky, např.postýlky pro panenky,kolébky,houpačky a houpadla,tahací hračky,vozíky,stavebnice dětské polštářky, a další.Dále vyrábíme dětské postýlky originálního designu .Zboží zasíláme na dobírku.

Kuchyně Zachoval

kuchyně, kancelářský nábytek, postele – Výroba a prodej zakázkového nábytku. Vyrábíme kuchyně, kancelářský nábytek, obývací pokoje, ložnice, postele, šatny, vestavěné skříně, koupelnový nábytek, stoly atd. Dále vyrábíme školní nábytek, dřevěné schody (včetně točitých schodišť), dřevěné vchodové dveře a prodáváme a montujeme dveře Sapeli.

Načítání trvalo 0.0604 sekund.