+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Truhlářství Jan Větříček

Klíčová slova: truhláři,kuchyne,postele,interier,nábytek,skřině

E-mail: HARDFLOOR@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ??jna 2010

Popis: Společnost Jan Větříček , díky zkušeným truhlářům vyrábí a instaluje vybavení domů, bytů, kanceláří či restaurací. Dále společnost nabízí výrobu kuchyňských linek,stolů a židlí, šatních skříní, ložnic, postelí, dětského nábytku, koupelen, polic a dalších nezbytných součástí vybavení interiéru. Výroba je individuální a klade důraz na uspokojení estetických i praktických potřeb konkrétního zákazníka. Proto výrobě předchází konzultace, zaměření místa a cenová nabídka. Ze široké škály materiálů od masivu po lamino si každý jistě vybere.

Web: www.janvetricek.wz.cz

Další související informace

Zanax - kuchyně a nábytek

kuchyně, kuchyňská linka, nábytek, zakázku, skříně – Výroba kuchyní, vestavěných skříní a dalšího nábytku na zakázku. Provádíme komplexní služby od zaměření až po konečnou realizaci. Díky vlastní projekci a výrobě nábytku, pro nás nejsou problémem ani atypická řešení.

Belterra.cz - Stoly a žid

nábytek, belterra – Našim hlavním posláním je vybavit domovy, restaurace, hotely a jiná zařízení originálním a kvalitním sedacím nábytkem vytvořeným na míru dle vašich požadavků. A to vše za přijatelné ceny. O naší kvalitě, originalitě se můžete přesvědčit nejen při osobní návštěvě.

Palety, europalety

Palety, Europalety – Europalety jsou nejčastěji používanou logistickou pomůckou. Rozměr europalety i pevnost je navržen tak, aby odpovídal mezinárodním normám. Standardní palety jsou vhodné především pro firmy, kterým se palety nevrací. Atypické palety jsou určeny zejména k tomu, aby rozměr palety vyhovoval svými rozměry požadavkům na skladování. Opravy palet probíhají tak, že se nahrazují poškozené nebo chybějící díly palet.

Načítání trvalo 0.0635 sekund.