+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

TUBI ITALIA BOHEMIA, s.r.o.

Klíčová slova: technické hadice, zahradní hadice, pračková hadic

E-mail: info@tubi.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ??jna 2012

Popis: Český výrobce plastových hadic a granulátů. Vyrábíme hadice zahradní, technické, průmyslové, pro domácnost, pro zemědělství. Zaručujeme vysokou a stálou kvalitu našich výrobků. Certifikát ISO 9001. Český výrobce plastových hadic a granulátů. Vyrábíme hadice zahradní, technické, průmyslové, pro domácnost, pro zemědělství. Zaručujeme vysokou a stálou kvalitu našich výrobků. Certifikát ISO 9001.

Web: www.tubiitalia.com

Další související informace

E-traktory.cz

zahradní traktory John Deere travní – Prodej a servis nových a předváděcích profesionálních travních a zahradních traktorů John Deere, příslušenství, doplňky, zahradní technika.

B a B spol. s r. o.

Kempingové & Zahradní & Sportovní Centrum – Nabízíme vám bohatý sortiment stanů, spacáků, camping vybavení, zahradního nábytku, zahradní techniku jako sekačky apod., grily, bazény, čluny, batohy a tašky, outdoor a sportovní vybavení různých výrobců. Naše firma má již dlouholetou tradici a je zárukou vysoké kvality, zdravotní nezávadnosti a moderního stylu. Vystavujeme naše zboží na rozlehlé výstavní prodejní ploše v Centru Kemping & Zahrada & Outdoor & Volný čas v Chrudimi. V prodejním centru jsou mimo jiné vystaveny téměř všechny stany a zahradní nábytek, který si můžete vyzkoušet a hned koupit. Prodáváme značkové zboží špičkové kvality: Coleman, Campingaz, Loap, Hannah, Husky, Trimm Sport, Yate, Sevylor, AL-KO, Asset, KovoKrab, Rojaplast.

Kožené sedačky Olomouc

Kožené sedačky, sedací soupravy, zahradní nábytek – Prodej kožených a látkových sedacích souprav. V naší prodejně v Olomouci - krčmani najdete sedací soupravy rohové i klasické, v kvalitním provedení od českého výrobce. Pokud sháníte sedačku do obýváku či do kanceláře, určitě se podívejte na naše webové stránky. Dále nabízíme zahradní nábytek z umělého ratanu a zahradní doplňky.

Načítání trvalo 0.0758 sekund.