+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

TUBI ITALIA BOHEMIA, s.r.o.

Klíčová slova: technické hadice, zahradní hadice, pračková hadic

E-mail: info@tubi.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ??jna 2012

Popis: Český výrobce plastových hadic a granulátů. Vyrábíme hadice zahradní, technické, průmyslové, pro domácnost, pro zemědělství. Zaručujeme vysokou a stálou kvalitu našich výrobků. Certifikát ISO 9001. Český výrobce plastových hadic a granulátů. Vyrábíme hadice zahradní, technické, průmyslové, pro domácnost, pro zemědělství. Zaručujeme vysokou a stálou kvalitu našich výrobků. Certifikát ISO 9001.

Web: www.tubiitalia.com

Další související informace

Obchod-hasici.cz

hasiči, požáry, hadice, hasicí přístroj, hlásiče – WWW.OBCHOD-HASICI.CZ - internetový obchod nejen pro složky IZS - Hasiči, Policie, Záchraná služba. V nabídce naleznete - hlásiče požáru, hasicí přístroje, zásahovou obuv, zásahové obleky, rukavice, přilby, dýchací techniku, svítilny, hadice, armatury, čerpadla, elektrocentrály, vyprošťovací zařízení, motorové pily, majáky, sirény, žebříky, vybavení pro požární sport, bezpečnostní pracovní pomůcky a další. Nabídka značek MSA Auer, Gallet, Scott, Deva, Haix, Zeman, Zahas, Sam, Peli, Honda, Petzl, Draeger, Pluto, Saturn, Narimex, Holmatro, Zumbro, Tesla, Vapex, Pyrocom, Ziegler, Schuberth, Technolen, AWG, Holík, Fenzy, Gesan, Mast, Kalish, Alpin Bupex, Camp, Lukas, Weber a mnoho dalších. Hasiči ...

Zahradnické centrum Horti

zahradní centrum, zahradnictví, realizace zahrad, – V zahradnictví Hortis Židlochovice Vám nabídneme realizaci nových zahrad a údržbu starších zahrad. Prodejny květin máme také v Brně, Hradci Králové a Ostravě. Naše zahradní centrum je připraveno realizovat zahradní jezírka, ploty, pergoly.

Zahrada Harta s.r.o.

Arboristika, ošetřování zeleně, zahradní centrum – Naše firma se specializuje na komplexní péči o dřeviny, tj. kvalifikovanou péči od výsadby přes ošetřování dřevin všech věkových kategorií až po jejich odstranění. V rámci svých služeb poskytujeme realizace výsadeb soliterních dřevin, zahrad a parků, odborné ošetřování stromů, keřů, rekonstrukce alejí a parků, kácení dřevin včetně rizikového kácení. Kompletní likvidaci dřevní hmoty štěpkováním a frézování pařezů. Nabízíme i službu zpracování projektů výsadeb a rekonstrukcí zahrad a parků. Současně také nabízíme prodej veškerých dřevin v našem zahradním centru a všeho pro vaše zahradní jezírka v našem jezírkovém centru.

Načítání trvalo 0.0540 sekund.