+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

TÜV SÜD Czech, s.r.o.

Klíčová slova: certifikace, školení, testování, certifikace

E-mail: tuvsud.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 24. ?nora 2011

Popis: Poskytujeme certifikace, školení ISO, testování systémů a procesů, certifikace výrobků a služeb. ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, energetické audity, engineering. Poskytujeme konzultace, testování, inspekce, školení ISO, energetické audity, engineering, certifikace výrobků a homologace ve všech odvětvích.

Web: www.tuv-sud.cz/

Další související informace

IQ-Attack.cz - IQ test

iq, attack, test, testování, inteligence – Otestujte si svou míru vrozené inteligence v internetovém IQ testu. Prověří vaše dovednosti v různých oblastech lidského myšlení. Každý z nás má své vlastnosti a dovednosti, které tento test dokáže odhalit.

Preventista.cz

hasici, pozar, skoleni, rad, technik – Služby v oblasti požární ochrany, externí činnost technika požární ochrany, zpracovávání dokumentace (evakuační plány, dokumentace zdolávání požáru, požární řády atd.), školení zaměstnanců i požárních hlídek, kontroly provozoven a jejich zatřídění, posouzení požárního nebezpečí, konzultace a další služby na úseku PO.

Jak porozumět mužům

semináře, kurzy, školení, organizace práce – Zkušení lektoři odhalí, jakých chyb se vyvarovat a dosáhnout cíle rychleji. Praktické postupy, jak řídit lidi, motivovat pracovníky, rozvíjet jejich schopnosti a budovat úspěšnou firmu. Zkušení lektoři odhalí, jakých chyb se vyvarovat a dosáhnout cíle rychleji. Praktické postupy, jak řídit lidi, motivovat pracovníky, rozvíjet jejich schopnosti a budovat úspěšnou firmu

Načítání trvalo 0.0619 sekund.