+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

TÜV SÜD Czech, s.r.o.

Klíčová slova: certifikace, školení, testování, certifikace

E-mail: tuvsud.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 24. ?nora 2011

Popis: Poskytujeme certifikace, školení ISO, testování systémů a procesů, certifikace výrobků a služeb. ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, energetické audity, engineering. Poskytujeme konzultace, testování, inspekce, školení ISO, energetické audity, engineering, certifikace výrobků a homologace ve všech odvětvích.

Web: www.tuv-sud.cz/

Další související informace

Java školení

java, školení, kurzy, kurz – Jsme odborníci na školení Java technologií. Nabízíme kurzy programování jak pro začátečníky, tak pro pokročilé, školíme nejenom kurzy Java technologií, ale také kurzy objektového programování a návrhu aplikací.

BOZP, bezpečnost práce

BOZP, školení, výroba, životní pojištění – Nabízíme vám kompletní služby v oblasti: BOZP - bezpečnost práce, PO - požární ochrany, nakládání s odpady a další. Jsme firma poskytující služby v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany již od roku 1991.

Školení ze zákona

školení, vzdělávání, mailem – Jednoduchý způsob jak svým zaměstnancům levně a efektivně pořídit školení. Když využijete školení mailem, nemusíte shánět školitele a Vaši zaměstnanci nemusí v průběhu školení odejít ze svého pracovního místa.

Načítání trvalo 2.4739 sekund.