+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

TÜV SÜD Czech, s.r.o.

Klíčová slova: certifikace, školení, testování, certifikace

E-mail: tuvsud.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 24. ?nora 2011

Popis: Poskytujeme certifikace, školení ISO, testování systémů a procesů, certifikace výrobků a služeb. ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, energetické audity, engineering. Poskytujeme konzultace, testování, inspekce, školení ISO, energetické audity, engineering, certifikace výrobků a homologace ve všech odvětvích.

Web: www.tuv-sud.cz/

Další související informace

TDS Brno - SMS, s.r.o.

certifikace, inspekce, školení, vzdělávání – Akreditovaný inspekční orgán a certifikační orgán pro výrobky a procesy svařování a pro systémy managementu kvality. Školení a osvědčování způsobilosti personálu, firem. Poradenství v oblasti technických zařízení a kovových konstrukcí výrobků.

Strojírenský zkušební ústav, s.p.

zkušebnictví, inspekce, školení, certifikace – SZU je notifikovanou osobou Evropského společenství NB 1015 pro posuzování shody k 15 direktivám EU. Nabízí SZÚ zákazníkům odborné služby zkušební laboratoře, certifikačního orgánu pro certifikaci výrobků aj.

Práce ve výškách Mgr.Hlav

školení, práce ve výškách, NV 362/2006 , Revize OO – Školení odborné způsobilosti pro práci ve výškách, včetně a bez lanového přístupu a bez použití individuálního zabezpečení. Revize OOPP a horolezeckého vybavení. Zpracování technologických postupů pro práce ve výškách.

Načítání trvalo 0.0712 sekund.