+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

TÜV SÜD Czech, s.r.o.

Klíčová slova: certifikace, školení, testování, certifikace

E-mail: tuvsud.odkazy@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 24. ?nora 2011

Popis: Poskytujeme certifikace, školení ISO, testování systémů a procesů, certifikace výrobků a služeb. ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, energetické audity, engineering. Poskytujeme konzultace, testování, inspekce, školení ISO, energetické audity, engineering, certifikace výrobků a homologace ve všech odvětvích.

Web: www.tuv-sud.cz/

Další související informace

Institut Svazu účetních

Certifikace účetních, vzdělávání účetních – Certifikace účetních zahrnuje vzdělávací a ověřovací proces odborné způsobilosti v oboru účetnictví a finance, koncipovaný podle Mezinárodních vzdělávacích standardů IFAC - Mezinárodní federace účetních. Diplomy: Certifikovaný účetní a Účetní expert.

Agentura Preduto

vzdělání, kurzy, školení, asertivita, lektoři – Pořádáme otevřené kurzy soft skills pro širokou veřejnost. Pro firemní klientelu organizujeme kurzy šité na míru. Nadstanardní kvalita a příznivá cena kurzů je hlavním cílem naší vzdělávací agentury.

Počítačová škola New Hori

kurzy, certifikace, mct, microsoft školení, micros – New Horizons Praha nabízí nejnovější počítačové kurzy, které vám pomohou udržet vysokou úroveň v moderních IT technologiích. Poskytujeme IT kurzy od společností, jako jsou Microsoft, Adobe a CompTIA.

Načítání trvalo 0.0585 sekund.