+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Urbanistické a 3Dmodely

Klíčová slova: 3Dmodely,doplňky,modely,milíř,pigmenty

E-mail: pbmodel.cz@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 9. dubna 2009

Popis: Modelářský ateliér PBmodel se zaměřuje na zhotovování 3D modelů jednotlivých budov a bytových i průmyslových zástaveb. Také zhotovování detailních výstavních a reprezentativních modelů. Technologie zhotovování modelů umožňuje zákazníkovi v průběhu stavby různé změny na modelu i menší korekce. Též se zabýváme stavbou modelů bojové techniky na zakázku v různých měřítkách. Od dubna začíná firma Pbmodel vyrábět jednotlivé druhy patinovacích pigmetů různých barevných odstínů v hodné pro širokou škálu patinovacích technik.

Web: www.pbmodel.cz

Další související informace

Ivan Sanda Models ISM

ISM, sanda, models, f3j, f3x, modely, ivan sanda – Sale, production and repair of composite models F3J .. f3x. Quality and well-known ISM models sold in Germany and worldwide sales. More information on the website. Check IT now! Argema, Minimach, Mach 2...

Afinis - Tesnenia

tesnenie, tesnenia, tesniaca technológia, výroba – Afinis Group s.r.o. je lídrom na trhu v dodávke a riešení problémov v oblasti tesnení a tesniacich technológií . Ponúka viac ako 40.000 položiek pre potreby priemyslu, údržby, servisov, ako i ostatných oblastiach podnikania.

Plyn

plyn, porovnání plynu, porovnání, cena plynu, doda – Čím dál více lidí se přiklání k možnosti změnit si dodavatele elektřiny a plynu. Ušetří tak spoustu peněz, které mohou investovat do zcela jiných věcí. Jelikož působí na trhu s energiemi hned několik společností.

Načítání trvalo 0.0648 sekund.