+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Urbanistické a 3Dmodely

Klíčová slova: 3Dmodely,doplňky,modely,milíř,pigmenty

E-mail: pbmodel.cz@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 9. dubna 2009

Popis: Modelářský ateliér PBmodel se zaměřuje na zhotovování 3D modelů jednotlivých budov a bytových i průmyslových zástaveb. Také zhotovování detailních výstavních a reprezentativních modelů. Technologie zhotovování modelů umožňuje zákazníkovi v průběhu stavby různé změny na modelu i menší korekce. Též se zabýváme stavbou modelů bojové techniky na zakázku v různých měřítkách. Od dubna začíná firma Pbmodel vyrábět jednotlivé druhy patinovacích pigmetů různých barevných odstínů v hodné pro širokou škálu patinovacích technik.

Web: www.pbmodel.cz

Další související informace

Energie - plyn

plyn, dodavatelé plynu, zemní plyn – Snad nikdo není ochoten dobrovolně platit zbytečně vysoké faktury za elektřinu, plyn, teplo či vodu. Samozřejmě se nabízejí úspory v podobě kvalitního zateplení, koupě nových oken a dveří či moderních šetrných spotřebičů.

Palety, europalety

Palety, Europalety – Europalety jsou nejčastěji používanou logistickou pomůckou. Rozměr europalety i pevnost je navržen tak, aby odpovídal mezinárodním normám. Standardní palety jsou vhodné především pro firmy, kterým se palety nevrací. Atypické palety jsou určeny zejména k tomu, aby rozměr palety vyhovoval svými rozměry požadavkům na skladování. Opravy palet probíhají tak, že se nahrazují poškozené nebo chybějící díly palet.

Prodej pelet z pilin

peletky z pilin,peletky ze slámy,podestýlka,výroba – Firokrpa s.r.o. - Výroba a prodej peletek z pilin a slámy a podestýlek pro domácí chovnou zvěř (králíky, morčata, křečky atd.). Podestýlka je z přírodnho materiálu, vysoce savá, bezprašná a absorbuje pachy.

Načítání trvalo 0.1460 sekund.