+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

úspora osvětlení

Klíčová slova: led, osvětlení, svítidlo, rozvaděč, veřejné.

E-mail: j.chmela@prenosil.sk

Datum vloľení do katalogu: 30. z??? 2013

Popis: Výroba, prodej a montáž úsporného osvětlení. Výroba kovových průmyslových svítidel. Výroba kovových rozváděčů.Zhotovíme zdarma světelný návrh. Připravíme zdarma rozpočet a návratnost. Montáž elktro, fotovoltaických elektráren.

Web: www.prenosillighting.cz

Další související informace

adekorace

dekorace, výzdoba, vánoce, osvětlení, design – Jsme projekční a designérská firma, orientující se na architektonické studie, návrhy interiérů a jejich doplňků, design dekorací a reklam. Nabízený sortiment je doplněn komponenty pro výrobu dekorací, světelnými dekoracemi pro slavnostní a zejména vánoční atmosféru s LED technologií jak pro firmy, tak i pro soukromníky ...

Svatební agentúra

ozvučení, osvětlení, svatba, hry, ples, party, djs – Plán a realizace svatebního dne. Komplet služby, organizace od A po Zet. Výběr prostoru, dekorace, foto, kamera, ... Ozvučení, osvětlení, DJ, svatební scenař, koordinovaní svatebního dne a svatební zábavy.

Tryskání suchým ledem.

Tryskání , suchý led, abrazivo, čištění – Čištění suchým způsobem - technologie čištění suchým ledem.Tryskání suchým ledem s možností připojení abraziva (balotina, korund zirkon blast, Garner). Výroba a prodej suchého ledu (na čerstvosti nám záleží !)

Načítání trvalo 2.8224 sekund.