+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

valeckove-drahy

Klíčová slova: válečkové dráhy,válečkové lišty,

E-mail: logimanhan@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 12. b?ezna 2014

Popis: Hliníkové nájezdové rampy a můstky Nosnosti až 25.000kg Standardní program i výroba na míru Různé typy ramp, manuální, skládací.... Válečkové dráhy pro logistiku kartonů, boxů a krabic Mnoho typů válečků, válečkových drah a tratí pro různé účely použití. Nabízíme individuální regálové sestavy. Vybíráme z nabídky více výrobců, nepreferujeme tedy jednoho, ale hledáme pro každého zákazníka optimální řešení, s ohledem na technické požadavky a logistiku konkrétního podniku a samozřejmě také s ohledem na finanční možnosti klienta. Plastové válečkové dráhy Plastové spádové dráhy Válečkové dopravníky Komponenty a příslušenství

Web: valeckove-drahy.cz/

Další související informace

Stropní kazety-Ota Stárek

stropní kazety, tapety, lišty, suché stavebnictví – Naše firma nabízí stropní kazety, polystyrenové lišty, polyuretanové trámy, stropní rozety, tapety, bordury a další sortiment. Hlavním zaměřením firmy je suché stavebnictví, vnitřní ale i vnější zateplení.

LED fórum

LED, žárovky, pásky, lišty, osvětlení, svítidla – Internetové fórum o LED žárovkách, LED páskách, LED lištách, LED zářivkách, dalších LED výrobcích a LED svítidlech. Rádi zdarma poradíme s výběrem vhodného osvětlení s požadovanými parametry dle vašeho přání.

Pásové a šnekové dopravní

pásové dopravníky, šnekové, válečkové dopravníky – Firma Fapros dodává kompletní technologické celky, výkresové dokumentace a uvedení do provozu pro pásové a šnekové dopravníky, dále podvěsné a EHB dopravníky, manipulátory, průmyslové jednoúčelové stroje a ocelové konstrukce.

Načítání trvalo 0.0583 sekund.