+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

valeckove-drahy

Klíčová slova: válečkové dráhy,válečkové lišty,

E-mail: logimanhan@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 12. b?ezna 2014

Popis: Hliníkové nájezdové rampy a můstky Nosnosti až 25.000kg Standardní program i výroba na míru Různé typy ramp, manuální, skládací.... Válečkové dráhy pro logistiku kartonů, boxů a krabic Mnoho typů válečků, válečkových drah a tratí pro různé účely použití. Nabízíme individuální regálové sestavy. Vybíráme z nabídky více výrobců, nepreferujeme tedy jednoho, ale hledáme pro každého zákazníka optimální řešení, s ohledem na technické požadavky a logistiku konkrétního podniku a samozřejmě také s ohledem na finanční možnosti klienta. Plastové válečkové dráhy Plastové spádové dráhy Válečkové dopravníky Komponenty a příslušenství

Web: valeckove-drahy.cz/

Další související informace

DekoracniPrvky.cz

dekoracni prvky, lišty, interiér, exteriér – Velkoobchod a maloobchod s dekoračními ozdobnými prvky interiéru a fasád z polyestyru, polyuretanu a sádry. Ozdobné lišty, rozety, římsy, pilastry, sloupy, konzole, šošky, dekorativní omítky a další.

Kladenské Listy

Kladenské listy, kladenskelisty, Kladensko, Kladno – Informační portál Kladenské Listy vám nabízí zprávy, sportovní zprávy, kulturní přehledy, užitečné kontakty, bezplatnou soukromou inzerci, zajímavosti, právní poradnu a dopravní informace z Kladenska.

Široká nabídka rohových profilů a lišt

rohové lišty, rohové profily, schodové hrany, scho – Nabízíme rohové lišty, které slouží jako ochrana hrany stěn proti nárazům. Tyto ochranné rohové profily jsou vhodné do provozů, v nichž hrozí riziko poškození, např. v průmyslových prostorách, školách apod. Dále nabízíme přechodové profily, které jsou důležité nejen z technického hlediska, ale i pro estetický vzhled řešeného detailu. Umožňují vytvořit bezproblémové a plynulé napojení dvou různých podlah. Schodové profily jsou řešením pro ochranu hrany schodů. Schodové hrany mají protiskluznou a dekorativní funkci. V interiéru se nejvíce používají samolepící popř. šroubované typy.

Načítání trvalo 0.0609 sekund.